شرایط دریافت وام ازدواج ۵۰۰ میلیونی برای زوج های جوان

انسیه خزعلی در نشست روستاییان نمونه زن کشور اظهار داشت: در روستاها ممکن است با تجرد قطعی دهه شصت مواجه باشیم اما تجرد در روستا بیشتر از شهر است.

به گزارش اخبار تایمز؛ معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از پرداخت ۵۰۰ میلیون تومانی به زوج های روستایی در دهه ۶۰ خبر داد و بیان کرد: به این زوج ها علاوه بر کمک هزینه کلی ازدواج، ۱۰۰ میلیون تومان کمک ازدواج، ۲۰۰ میلیون تومان کارت کالا و ۲۰۰ میلیون تومان کمک هزینه ازدواج تعلق گرفت. ۲۰۰ میلیون تومان مزایای استخدامی. و در مجموع ۵۰۰ میلیون تومان حمایت از زوج های روستایی در دهه شصت تعیین شده است. علاوه بر این بیمه اجتماعی نیز برای این زوج در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه امیدواریم در سال آینده این اقلام در بودجه لحاظ شود تا به صورت مستمر اجرایی شود، افزود: دلیل اینکه شروع به ارائه این تسهیلات از روستاها کردیم این است که هر دو روستا به دلیل افزایش تجرد این نیاز را دارند. و مهاجرت برعکس در روستاها لازم است و ما معتقدیم رگ حیات یک کشور از روستاها شروع می شود.

خزعلی در بخشی دیگر از سخنان خود تاکید کرد: بیمه ناباروری باید ۱۰۰ درصد اجرا شود و اگر بیمارستان خصوصی این موضوع را اجرا نکند پروانه آن باطل می شود بنابراین باید این را اجرا کنند و در صورت اجرا نشدن گزارش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml