بازی خداحافظی؟ پرسپولیس برایم استوری گذاشت!

بازی خداحافظی؟ پرسپولیس برایم استوری گذاشت!

فارس نوشت: مدافع اسبق تیم پرسپولیس به خداحافظی‌اش از فوتبال واکنش نشان داد.

بازی خداحافظی؟ پرسپولیس برایم استوری گذاشت!

محمد انصاری در خصوص خداحافظی از فوتبال و اینکه چه شد که این تصمیم را گرفت، اظهار داشت: متأسفانه مصدومیت مانع بزرگی بود و به همین دلیل مجبور شدم از ادامه فوتبال کناره‌گیری کنم. بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا که از ناحیه رباط صلیبی مصدوم شدم دو بار دیگر این اتفاق تکرار شد و با توجه به شرایطی که وجود داشت کار عاقلانه این بود که از فوتبال خداحافظی کنم.

وی در پاسخ به این سوال که ۳۱ سالگی برای خداحافظی از فوتبال زود نبود، افزود: به هر حال ناراحت نیستم چرا که من نیمه پر لیوان را می‌بینم و در هر شرایطی خدا را شکر می‌کنم. حقیقتا در این مورد تسلیم تقدیر شدم.

بازیکن اسبق پرسپولیس در خصوص اینکه واکنش‌ها به خداحافظی او جالب توجه بود و همه به این خداحافظی واکنش داشتند، گفت: شاید خیلی‌ها خوشحال شدند که من از فوتبال خداحافظی کردم! اما از شوخی گذشته باید بگویم که هر بازیکنی که از فوتبال می‌رود، دوست دارد خداحافظی و بدرقه خوبی داشته باشد. من هم مثل بقیه دوست داشتم این اتفاق بیفتد و از همه کسانی که با تماس تلفنی یا پیام به من لطف داشتند ممنونم. همچنین از هواداران پرسپولیس ممنونم که مثل همیشه پشتیبان من بودند.

وی در مورد اینکه دلتنگ فوتبال می‌شود یا نه، تصریح کرد: از فوتبال دور نیستم. فوتبال دورهمی با دوستانم بازی می‌کنم که واقعا لذت آن از بازی‌های سطح اول کم نیست.

انصاری در مورد اینکه قاب خاطره‌انگیز دوران فوتبالش از نظر او چیست، اظهار داشت: فکر می‌کنم پارگی رباط در بازی فینال آسیا و آن عکسی که با عصا در کنار جام گرفتم یک قاب خاطره‌انگیز بود که عکس آن را تا همیشه با خودم به همراه خواهم داشت. آن صحنه خاص‌ترین و مهم‌ترین صحنه فوتبال من بود و فکر می‌کنم همانجا پایان آرزوهای فوتبالی من شکل گرفت.

مدافع اسبق تیم ملی کشورمان در خصوص اینکه عمر فوتبال او کوتاه بود و این شاید ناراحت‌کننده باشد، تصریح کرد: من به شانس اعتقاد ندارم اما مصدومیت‌های متوالی دلیل کوتاه شدن عمر فوتبال حرفه‌ای من بود. من همیشه زندگی حرفه‌ای را رعایت می‌کردم اما این مصدومیت‌ها باعث شد تا عمر فوتبالی من کوتاه باشد.

۲۵۸۲۵۸

منبع

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml