ناراحتی مدیرعامل پرسپولیس از راه درویش سرمربی و گل محمدی در پایان فصل از هم جدا می شود؟!

به نظر می رسد لیگ بیست و دوم آخرین فصل همکاری رضا درویش و یحیی گل محمدی در پرسپولیس باشد.

چندی پیش و در فاصله کمتر از یک هفته به شروع لیگ بیست و دوم، یحیی گل محمدی در مصاحبه ای نسبت به روند نقل و انتقالات سرخپوشان پایتخت موضع گیری کرد و از ناکامی های تیمش در نقل و انتقالات ابراز گلایه کرد. گل محمدی با اشاره به اینکه هنوز مهاجم خارجی مورد نظر خود را پیدا نکرده است و او و همکارانش در حال بررسی هستند و همچنان امیدوار به جذب مهاجم خارجی هستند، از عدم جذب بازیکنان مورد نیاز گلایه کرد.

پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات تابستانی موفق شده با محمدحسین کنعانی زادگان، مسعود ریگی و شهاب زاهدی به توافق برسد و گفته می شود به زودی قرارداد یک دروازه بان برزیلی امضا می شود تا سرمربی پایتخت باشد. از خط دروازه تیمش راحت شد. کادر فنی و البته هواداران پرسپولیس با وجود خریدهای انجام شده از روند نقل و انتقالات تیم خود گلایه دارند و معتقدند چه در خط هافبک و چه در خط حمله باید بازیکنان جدیدی به لیست تیم خود اضافه شوند.

گل محمدی در مصاحبه خود نامی از بازیکنان مورد نظر خود نبرد اما بازخوانی اظهارات او به خوبی نشان می دهد که سرمربی پایتخت کی بوده است.

این در حالی است که اکثر بازیکنان مورد نظر سرمربی پرسپولیس با تیم های خود قرارداد دارند و جذب آنها کار ساده ای نبود.

به عنوان مثال شهریار مغانلو یا سعید عزت اللهی را نمی توان به راحتی از سپاهان اصفهان و وایل دانمارک خرید و به همین دلیل مصاحبه اخیر یحیی گل محمدی باعث ناراحتی رضا درویش شده است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس معتقد است حفظ تیم قهرمان و تمدید با سعید صادقی، عیسی آل کثیر، گئورگی گلسیانی و علیرضا بیرانوند کار ساده ای نبود اما سرمربی این تیم به این موارد توجهی نکرد.

این در حالی است که تیم رقیب استقلال ۴ بازیکن اصلی خود یعنی عارف غلامی، رافائل سیلوا، مهدی قیدی و محمد محبی را از دست داده است!

همه این مسائل دست به دست هم داده تا این شایعه مطرح شود که لیگ بیست و سوم آخرین فصل همکاری رضا درویش و یحیی گل محمدی خواهد بود.

نکته آخر اینکه قرارداد یحیی گل محمدی با پرسپولیس در پایان فصل جاری به پایان می رسد اما رضا درویش هنوز برنامه ای برای تمدید آن نداشته و هنوز این موضوع را در هیات مدیره باشگاه مطرح نکرده است.

 

منبع

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml