پشت پرده انتقاد مهدی تاج از تیم ملی/ رئیس درباره تیم قلعه‌نویی هم نظر خواهد داد؟

پشت پرده انتقاد مهدی تاج از تیم ملی/ رئیس درباره تیم قلعه‌نویی هم نظر خواهد داد؟

با وجود پیروزی دو بر صفر تیم امید در برابر تایلند و صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی بازی‌ها، مهدی تاج از شیوه بازی این تیم انتقاد کرد.

کمتر دیده بودیم رئیس فدراسیون فوتبال فنی پیرامون تیم ملی یا تیم امید صحبت کند اما روز گذشته و بعد از بازی تیم امید در برابر تایلند از شیوه بازی تیم امید انتقاد کرد که این برای خیلی‌ها تعجب‌برانگیز بود.

صحبت‌های فنی از سوی مهدی تاج در مورد تیم امید؛ این خیلی هم عجیب نیست به این خاطر که مهدی تاج قبلا روزنامه‌نگار بود. او سال‌ها قبل بنیانگذار روزنامه جهان فوتبال بود اما عمر این روزنامه خیلی طولانی نبود و در ادامه مهدی تاج به کمک یک اسپانسر سایتی فوتبالی راه انداخت که این سایت هم حضورش در ورزش و فوتبال خیلی طولانی نبود.

بد نیست یک بار دیگر حرف‌های مهدی تاج که امروز پیرامون تیم امید زد را مرور کنیم: بازی خوبی شد. فکر می‌کنم رضا عنایتی دنبال این بود تیم سرعتی‌تر بازی کرده و گل‌های بیشتری به ثمر برساند. یکی از ۲ گلی که تایلندی‌ها خوردند، روی اشتباه دروازه‌بان‌شان و دیگری پنالتی بود.ممکن است در بازی‌های آینده اگر بخواهیم به این شکل ببریم، دچار اشکال شویم. به هر حال وقتی ۷۰-۸۰ درصد مالکیت بازی دست ما است، باید اتفاق دیگری رقم بخورد و بیشتر گل بزنیم، نه این‌که بگویم باید با اختلاف گل زیاد ببریم اما احساس می‌کنم عنایتی خیلی راضی نبود.

باید منتظر ماند و در آینده دید مهدی تاج همان‌طور که تیم رضا عنایتی را نقد کرده آیا تیم ملی را هم نقد خواهد کرد یا خیر!

بیشتر بخوانید: انتقاد تاج از سبک فوتبال تیم امید؛ عنایتی با این شیوه بازی در آینده به مشکل می‌خورد!/ باید به حرف‌های نکونام گوش می‌دادم

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml