پولادگر و رد ادعای سجادی: استقلال از آسیا حذف شد

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: طبق نظر کارشناسان استقلال از لیگ قهرمانان آسیا حذف شده است، اما احتمال حذف شدن پرسپولیس از این بازی‌ها نیست.

سیدمحمدرضا پولادگر معاون وزیر ورزش در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، در مورد وضعیت کسب مجوز حرفه‌ای باشگاه پرسپولیس، گفت: کسب مجوز حرفه‌ای در سال‌های اخیر با شرایط خاصی امکان‌پذیر است. امروز فیفا به هر گزارشی که از طرف ایران می‌رسد، راستی‌آزمایی و کنترل می‌کند. متأسفانه از داخل کشور به‌صورت مداوم گزارش‌های هدف‌دار به خارج از کشور ارسال می‌شود که باعث تعلیق کمیته بدوی شده است.

وی همچنین خاطر نشان کرد: کسب مجوز حرفه‌ای را کمیته بدوی باید تأیید کند و ارتباطی به خارج از کشور ندارد. به قدری گزارشات ضد و نقیض از کمیته بدوی و جاهای دیگر ارسال شده است که AFC این کمیته را حدود دو سال تعلیق کرده بود. در حال حاضر تمام گزارشاتی که به واسطه باشگاه‌ها ارسال می‌شود، روی سامانه مربوطه بارگذاری کنترل و پیگیری می‌شود.

پولادگر درباره وضعیت نامناسب ورزشگاه آزادی و وعده‌بازسازی آن ظرف سه سال آینده اظهار داشت: مسئولانی که منابع در اختیار دارند، متولی بازسازی استادیوم آزادی هستند. در حال حاضر شرکت توسعه و تجهیز و مدیریت مجموعه وزارتخانه مسئولیت بازسازی آن را عهده‌دار هستند.

پولادگر درباره جرئیات حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا گفت: طبق نظر کارشناسان، استقلال از لیگ قهرمانان آسیا حذف شده است، اما احتمال حذف شدن پرسپولیس از این بازی‌ها نیست و هواداران این تیم نگران حذف تیم‌شان از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا نباشند.

 

منبع

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا