آخرین قیمت دینار عراق و ریال عمان

بازار در حالی امروز به کار خود پایان داد که قیمت همه ارزها در همسایگی ایران به جز دینار عراق روند صعودی داشتند و ریال عمان بیشترین و درام ارمنستان کمترین میزان افزایش را تجربه کردند.

آخرین قیمت دینار عراق و ریال عمان

به گزارش اقتصاد۱۰۰، در بازار ارز امروز دینار عراق در جریان معاملات بر روال روزهای گذشته پافشاری داشت و با حفظ ثبات؛ ۴۳ تومان خرید و فروش شد که تغییری را نسبت به دو روز گذشته تجربه نکرده است.

همچنین نرخ برابری دلار آمریکا به دینار عراق امروز دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ برابر ۱,۵۲۸ بود.

نرخ درهم امارات امروز

در دیگر کشور عرب زبان همسایه ایران، قیمت درهم؛ واحد پول رسمی امارات متحده عربی، روند صعودی را در مقایسه با روز شنبه در پیش گرفت و با تجربه رشد ۲۰۰ تومانی که داشت؛ ۱۵,۷۸۰ تومان ارزش گذاری شد.

درهم

آخرین قیمت ریال عمان در بازار

همچنین واحد پول رسمی کشور عمان به عنوان یکی از مقاصد گردشگری پرطرفدار میان ایرانیان؛ طبق روال روزهای اخیر صعود قابل توجهی را پشت سر گذاشت. هر ریال عمان در بازار ارز امروز در حالی ۱۵۱,۲۳۰ تومان معامله شده است که در مقایسه با دو روز گذشته رشد محسوس دو هزار و ۴۰ تومانی را تجربه کرده است.

ریال عمان در طی هفته گذشته تنها نرخ بازار ارز بود که شیب صعودی متوالی را تجربه کرد و همواره بیشترین میزان افزایش در هر روز را به خود اختصاص داد.

قیمت منات آذربایجان امروز

همچنین نرخ برابری هر منات آذربایجان با دلار در بازار ارز امروز برابر ۰.۵۸۸ است؛ نرخ تبدیل منات به دلار آمریکا دیروز هم ۰.۵۸۸ بود.

آخرین نرخ درام ارمنستان در بازار

همچنین در کشور ارمنستان که این روزها بار دیگر بر سر مرزهای خود با آذربایجان دچار تنش شده است، قیمت هر درام خلاف هفته گذشته که بر ثبات تکیه کرده بود، صعودی شد و با تجربه رشد نامحسوس دو تومانی، ۱۴۴ تومان ارزش گذاری شد.

قیمت لیر ترکیه در بازار امروز

در بازار ارز امروز همچنین قیمت لیر ترکیه نسبت به دو روز گذشته افزایشی بود و با تجربه رشد پنج تومانی؛ ۱۸۶۵ تومان خرید و فروش شد.

همچنین نرخ برابری لیر با دلار امروز ۰.۰۳۲ بود، که تفاوتی را نسبت به روزهای گذشته تجربه نکرده است.

لیر ترکیه

قیمت لاری گرجستان امروز

در مقصد پایانی امروز هم سری به گرجستان می زنیم که قیمت هر لاری را جویا شویم؛ در پایان معاملات بازار ارز امروز قیمت هر لاری گرجستان به مانند سایر ارزها رشد را سرلوحه خود قرار داد. لاری که در روز شنبه ۲۱،۸۵۰ تومان معامله شده بود؛ امروز در بازار با تجربه صعود ۲۲۰ تومانی که تجربه کرد، ۲۲,۰۷۰ تومان نرخ گذاری شد.

همچنین نرخ برابری هر لاری با دلار در جریان معاملات امروز بازار ارز، برابر ۰.۳۷۷ است.

امروز فارغ از دینار که مدت هاست بر ثبات پافشاری کرده است، سایر نرخ ها امروز در پایان معاملات بازار صعودی بودند و ریال عمان و درام ارمنستان به ترتیب بیشترین و کمترین میزان افزایش را به خود اختصاص دادند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml