فروش پیکاپ کرمان موتور از امروز آغاز شد

طرح فروش خودروی پیکاپ کرمان موتور از امروز آغاز شد. فروش خودروهای پیکاپ خارج از سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی انجام می شود.

به گفته مدیران شرکت کرمان موتور، این شرکت با برنامه ریزی برای افزایش تولید خودروهای سواری خود در سال جاری تصمیم دارد تا هر چه بیشتر به نیاز بازار پاسخ گفته و ضمن عرضه تولیدات سواری در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای سواری در ایجاد ثبات و تعادل بازار خودرو به کمک وزارت صمت وشورای رقابت بیاید.
بر اساس اطلاعات اعلامی شرکت کرمان موتور شرایط و زمان بندی فروش خودروهای سواری این شرکت KMC J۷،جک j۴، جک S۵ و جک S۳ بر اساس تصمیمات شورای رقابت و پس از تصمیم گیری این نهاد اعلام خواهد گردید. طرح فروش اینترنتی پیکاپ KMC T۸، گامی مهم از سوی کرمان موتور به منظور تامین نیاز بازار پیکاپ‌های فول سایز خواهد بود. پیکاپ KMC T۸ به یک پیشرانه ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپ ۲ لیتری توربو تجهیز شده که می‌تواند ۱۷۴ اسب بخار قدرت و گشتاور ۲۹۰ نیوتن متر را از طریق یک گیربکس ۶ سرعته دستی به چهار چرخ خودرو منتقل کند. از نکات مثبت پیشرانه پیکاپ KMC T۸ باید به گشتاور بالا در دور موتور پایین، استاندارد آلایندگی یورو ۵ و مصرف سوخت ۱۱ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر اشاره کرد.
قیمت پیکاپ KMC T۸ با مدل ۱۴۰۲ در حال حاضر یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان است.

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml