ارزش کالای صادراتی گمرک پرویزخان افزایش ١٨ درصدی داشت

سرپرست حوزه نظارت گمرکات استان کرمانشاه گفت: طی دو ماهه نخست سال جاری ارزش کالاهای صادراتی گمرک سومار رشد ١٧ درصدی و ارزش کالای صادراتی گمرک پرویزخان رشد ١٨ درصدی داشته است.

علی اصغر عباس زاده اظهار کرد: طی دو ماهه ابتدایی امسال از طریق گمرک پرویزخان ١٨٣ میلیون و ۶٩۴ هزارو ٢٢٩ دلار کالای صادراتی به وزن ۴۴٩ هزار و ١٠٢ تن به خارج از کشور صادر شده است.

وی با اشاره به اینکه بیشترین حجم کالای صادراتی گمرک استان کرمانشاه در دو ماهه نخست امسال از گمرک پرویزخان ارسال شده است، افزود: این میزان کالاهای صادراتی از گمرک پرویزخان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از حیث ارزش، رشد ١٨ درصدی و از لحاظ وزن افزایش ٢٢ درصدی داشت.

سرپرست حوزه نظارت گمرکات استان کرمانشاه عمده کالاهای صادراتی از طریق گمرک پرویزخان را کلینکر سیمان، میوه و تره بار، ورق فولادی، میلگرد ساده و آجدار، کولر آبی، انواع کاشی، محصولات پلاستیکی، کیک، بیسکویت و .. عنوان کرد.

عباس زاده ارزش کالاهای صادراتی از طریق گمرک سومار در این مدت را ٩٩ میلیون و ٣٩٠ هزارو ۶٩۵ دلار به وزن ٢٢٩ هزارو ٢٩۵ تن عنوان کرد و گفت: این میزان کالای صادراتی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از حیث ارزش رشد ١٧ درصدی و از لحاظ وزنی افزایش ٢٧ درصدی داشته است.

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml