استقلال یک سال است حق ۱۵ تیم را خورده

استقلال یک سال است حق 15 تیم را خورده

فارس نوشت: عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: استقلال یک سال است حق باشگاه‌های دیگر را خورده است.

استقلال یک سال است حق 15 تیم را خورده

حسین خبیری پس از پیروزی پرسپولیس مقابل پیکان در ورزشگاه آزادی، اظهار داشت: خداراشکر با وجود اینکه بازی خیلی پرفشار و سنگین بود اما بچه‌ها تا دقیقه ۹۰ زحمت کشیدند و ناامید نشدند. دست هواداران درد نکند که با همه وجود تا آخر بازی تشویق کردند. خداراشکر ۳ امتیاز را گرفتیم و صدرنشینی را تثبیت کردیم. این ۳ امتیازهای هفته‌های آخر واقعا خیلی مهم و حیاتی است. فشار و استرسی هم که هست به خاطر همین حساسیت است.

وی در مورد اینکه بازار بیانیه و اعتراض در چندروز گذشته داغ بود و همچنین اظهارات سرپرست استقلال در مورد سهیل مهدی و افشین پیروانی، گفت: خداراشکر تا به حال دوست ما حجت کریمی و باشگاه‌شان از صداقت سازمان لیگ و همراهی این سازمان سو استفاده کرده‌اند. یک سال است حق ۱۵ تیم لیگ برتر را به خاطر همین تبلیغات محیطی خورده‌اند. مدیرسابقشان تبلیغات محیطی را گرفت که حق باشگاه‌های دیگر بود. این حرف من نیست. شما با نساجی، فولاد و آلومینیوم صحبت کنید.

خبیری تصریح کرد: یک سال حق و حقوق باشگاه‌های دیگر را خوردند. نه حق سازمان لیگ را دادند نه حق باشگاه‌ها را، تیم شما نتوانسته برنده شود. اینکه بازی ما کجا برگزار می‌شود اصلا به کسی و تیم دیگری ربطی ندارد. مگر ما تعیین کردیم در آزادی بازی کنیم. مهمان بودیم گفتیم باید از حضور هواداران بهره‌مند شویم. اگر عدالت این است که شما با هوادار بازی کنید ما بازی نکنیم، این چه عدالتی است؟

۲۵۷ ۲۵۱

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml