اظهارات ناصر محمدخانی درباره علی پروین جدید، جنجال مایلی‌کهن و استقلال نکونام!

اظهارات ناصر محمدخانی درباره علی پروین جدید، جنجال مایلی‌کهن و استقلال نکونام!

اطلاعات آنلاین نوشت: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: به پرسپولیسی‌ها پیشنهاد می‌کنم که برای قهرمانی لیگ برتر تیم نبندند!

اظهارات ناصر محمدخانی درباره علی پروین جدید، جنجال مایلی‌کهن و استقلال نکونام!

نقل و انتقالات فوتبال ایران داغ تر از روزهای قبل در جریان است و در این میان برای هواداران پرسپولیس این پرسش مطرح شده که؛ تیم شان در راستای دفاع از عناوین قهرمانی فصل گذشته چه نفراتی را جذب خواهد کرد.

ناصر محمدخانی ستاره سالهای دور و پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار ورزشی «اطلاعات آنلاین» درباره این موضوع گفت: پرسپولیس در فصل پیش رو کار سختی دارد و همه تیم ها می آیند تا مانع دفاع آنها از عنوان قهرمانی شوند. البته کار سخت همیشه برای پرسپولیس است و این تیم مرد روزهای دشوار است. من پیشنهاد می کنم که آنها امسال برای قهرمانی در آسیا تیم ببندند نه برای قهرمانی در داخل. قهرمانی در ایران که برای این تیم عادی است و حالا طرفداران انتظار دارند که تیم شان در آسیا قهرمان شود.

وی در ادامه افزود: پرسپولیس به جز خط دروازه در دیگر پست ها بازیکن می خواهد و قطعا آقای گل محمدی این را بهتر از همه می داند.

محمدخانی درباره این موضوع که گفته می شود برخی بازیکنان از پرسپولیس رقم های بالایی خواسته اند گفت: همه چیز در این مملکت دو برابر و سه برابر شده و خب بازیکن هم قیمتش می رود بالا. البته به نظر من باشگاه نباید به هر خواسته ای تن بدهد و بی خود و بی جهت به بازیکنی که ارزشش را ندارد رقم هنگفتی را پرداخت کند. پرسپولیس جایی نیست که بازیکنان برای آن کلاس بگذارند. به قول علی آقای پروین، بازیکنی که اینجا می آید باید در همان فصل اول حضورش برود تیم ملی. مدیران پرسپولیس باید حواس شان باشد که بدون منطق و احساسی با بازیکنی قرارداد نبندند.

وی درباره استقلال مدل جدید با جواد نکونام گفت: جواد پسر خوبی است و سابقه خوبی در سطح ملی و باشگاهی دارد. استقلال را با این مربی متفاوت خواهیم دید اما پرسپولیسی ها نگران هیچ حریفی نیستند. برای آنها بازی با استقلال مثل بقیه بازی ها است. البته امسال با توجه به یارگیری خوب رقبا کار سخت تر خواهد شد.

پیشکسوت فوتبال ایران درباره جنجال اخیر اهدای حواله های خودرو به بازیکنان تیم ملی به «اطلاعات آنلاین» گفت: زمان ما از این خبرها نبود و در اوج مان پاداش ۵۰، ۱۰۰ دلاری می گرفتیم. نمی دانم داستان این حواله ها و باید از خود بازیکنان و آنهایی که حواله داده اند سوال کنید.

وی که این روزها در تیم پیشکسوتان پرسپولیس زیر نظر علی پروین تمرین می کند درباره این تیم و فضای آن گفت: البته علی آقا آرام تر از قبل و روزهای مربیگری اش در پرسپولیس شده و دیگر به کسی تشر نمی زند. تیم هم فضای خوبی دارد و همه بچه در آنجا روحیه می گیرند و در واقع با حضور در این تیم زنده می شویم.

این چهره درباره درگیری اخیر محمد مایلی کهن و امیر قلعه نویی گفت: برای خودم هم سوال است که ریشه این اختلاف کجاست اما ترجیح می دهم وارد این ماجرا نشوم چون هر دو نفر از دوستانم هستند.

محمدخانی در انتها گفت: قهرمان امسال لیگ برتر هم از حالا مشخص است؛ همان همیشگی یعنی پرسپولیس.

۲۵۸ ۲۵۸

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml