افزایش قیمت دلار با شروع تعطیلات اجباری

در جریان معاملات امروز بازار ارز و طلا، دلالان با استفاده از اخبار تعطیلی روز چهارشنبه و پنجشنبه کشور سعی در افزایش نرخ دلار داشتند.
به گزارش اخبارتایمز ، قیمت دلار امروز در مبادلات ارز و طلا در قسمت اسکناس بدون تغییر ۴۱ هزار و ۳۰۴ تومان و در حواله ۳۷ هزار و ۵۴۹ تومان بود.
دلار امروز در زمان تنظیم گزارش با نرخ ۴۰ هزار و ۸۹۷ تومان خرید و با نرخ ۴۱ هزار و ۲۹۷ تومان فروخته شد. یورو امروز در بورس با نرخ توافقی ۴۵ هزار و ۵۰۵ تومان معامله شد.
بررسی میدانی بازار ارز نشان می دهد که قیمت دلار آزاد امروز از سوی دلالان مقابل صرافی ها ۴۹ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام شد.
دلالان ارز با استفاده از تعطیلی سیستم بانکی و صرافی های کشور در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه تحرکات خود را برای افزایش قیمت دلار آغاز کرده اند. برخی کانال ها قیمت دلار در بازار آزاد را ۵۰ هزار تومان تعیین کرده اند که خریدار و فروشنده ای برای آن وجود ندارد.
افزایش قیمت دلار با شروع تعطیلات اجباری

 آخرین قیمت انواع سکه و طلا

نیم سکه امروز در بازار امروز با نرخ ۱۵ میلیون و ۶۵۴ هزار تومان معامله شد، ربع سکه نیز ۱۰ میلیون و ۶۴۶ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه گرمی با نرخ ۶ میلیون و ۲۸۸ هزار تومان معامله شد. این
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار ۲ میلیون و ۳۸۸ هزار تومان و هر مثقال طلای ۱۸ عیار نیز امروز در بازار ۱۰ میلیون و ۳۴۷ هزار تومان معامله شد.
هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲ گرم) امروز در بازارهای جهانی با ۵۴ درصد کاهش به قیمت ۱۹۵۵ دلار معامله شد.

 

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml