افشاگری از پیام خصوصی هادی چوپان به درک لانسفورد؛ گرگ ایرانی بعد از استیج مسترالمپیا چه گفت؟

افشاگری از پیام خصوصی هادی چوپان به درک لانسفورد؛ گرگ ایرانی بعد از استیج  مسترالمپیا چه گفت؟

درک لانسفورد قهرمان مستر المپیا ۲۰۲۳ در گفت‌وگو با هنی رامبد از پیام شخصی هادی چوپان بعد از مستر المپیا ۲۰۲۳ گفت.

مستر المپیا ۲۰۲۳ شاهد یک رقابت نزدیک و فشرده میان هادی چوپان و درک لانسفورد بود، دو بدنسازی که زیر نظر هنی رامبد تمرین می‌کنند و پیش از مستر المپیا ۲۰۲۳ نیز جلسات تمرینی مشترکی با یکدیگر داشتند.

درک لانسفورد در بخشی از گفت‌وگوی نسبتا مفصل خود با هنی رامبد به پیامی که هادی چوپان بعد از مستر المپیا ۲۰۲۳ برای او فرستاد صحبت کرد. هادی چوپان و درک لانسفورد در واقع روابط صمیمانه‌ای با یکدیگر دارند و درک تاکید کرده که دیدن سخت‌کوشی هادی در تمرینات، انگیزه‌ای برای او در شرایط سخت پیش از مستر المپیا بوده است.

لانسفورد در صحبت‌های خود در این باره گفته است: از پیامی که هادی برام فرستاد اسکرین شات گرفتم، روز بعد المپیا فکر کنم. می‌خواستم پستش کنم چون واقعا پیام خوبی بود. بعد با خودم گفتم که این یه پیام شخصیه که واسه من فرستاده و بیخیال پست کردنش شدم. خوشحالم که الان خیلی ساده می‌تونم بگم که این پیام چی بوده. خیلی باحال بود، تو پیامش گفته بود که سال بعد دوباره قراره همدیگه رو ببینیم، اون موقع دخترت به دنیا اومده و عمو هادی قراره دخترتو ببینه. پیام خیلی خوبی بود و برام کلی قلب و گل فرستاده بود. منم بهش جواب خوبی دادم.

قهرمان مستر المپیا ۲۰۲۳ در ادامه مدعی شده: به نظرم مهم بود که اینو مطرح کنم. ما تو الان تو همچین موقعیتی هستیم. خب این یه رقابت بود. ما قلب و روحمونو تو این رقابت گذاشتیم. فداکاری‌های زیادی کردیم، نه فقط خودمون، زمان‌مون، خانواده‌هامون. اونم خانواده خودشو داره، بچه‌هاش، خانمش …  چندین هفته اینجا بود. هر کی تو این رقابت شرکت می‌کنه فداکاری‌های این چنینی می‌کنه. یکی میاد برای بردن عنوان قهرمانی و یکی برای دفاع ازش. وقتی بهش نمی‌رسه و اون چیزی که بهش امید داره رو به دست نمیاره درگیر احساسات زیادی میشه، احساساتی که خوب نیستن.

بیشتر بخوانید: درک لانسفورد کیست؟/ همه‌چیز در مورد قهرمان مسترالمپیای ۲۰۲۳ و رقیب اول هادی چوپان

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml