امکان اینکه جام تختی مسابقه انتخابی المپیک باشد نیست

امکان اینکه جام تختی مسابقه انتخابی المپیک باشد نیست

دبیر کل فدراسیون کشتی گفت: فدراسیون از امکان اینکه مسابقات جام تختی انتخابی المپیک باشد استقبال می‌کند ولی بدلیل برخی قوانین چنین امکانی برای این موضوع نیست.

امکان اینکه جام تختی مسابقه انتخابی المپیک باشد نیست

به گزارش خبرآنلاین از آذربایجان‌غربی، ابراهیم مهربان در این خصوص گفت: یکی از شروط مسابقات انتخابی المپیک در رشته کشتی، همزمانی میزبانی یک کشور از مسابقات کشتی آزاد، کشتی فرنگی و کشتی بانوان است که بهمین دلیل نمی‌توانیم چنین رویدادی در جام تختی داشته باشیم با این حال فدراسیون از این موضوع استقبال می‌کند.

وی درخصوص میزبانی ارومیه نیز گفت: کشتی به جای جای کشور تعلق دارد و هدف فدراسیون بسط این رشته ورزشی به همه نقاط کشور است و میزبانی شهر ارومیه می‌تواند جنب و جوش زیادی بخصوص در منطقه ایجاد کند و خوشحالیم مسئولین استان آذربایجان‌غربی و شهر ارومیه به بهترین شکل آماده میزبانی شده اند.

دبیرکل فدراسیون درخصوص عدم حضور تیم‌های خارجی گفت: فدراسیون از مدت‌ها قبل رایزنی‌های خود را با کشورهای خارجی آغاز کرده بود ولی بدلیل زمان مسابقات، یا شرایط کشورها برای حضور در مسابقات جهانی و قاره‌ای و المپیک پیش رو در نهایت سه کشور افغانستان و عراق بطور قطعی در رقابت‌ها حضور و تا به امروز رایزنی با ارمنستان را هم داشتیم.

۲۵۸ ۲۵۸

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml