انفجار گوشی باعث مرگ دختر بچه شد! + جزئیات حادثه

رسانه‌های هندی گزارش دادند که دختر بچه‌ای ۸ ساله در ایالت کرالا هند بر اثر انفجار گوشی شیائومی جان سپرده است.

 رسانه‌های هندی گزارش داده‌اند که این اتفاق در ساعت ۱۰:۳۰ شب (به وقت محلی) در شهرستان Thiruvilwamala در استان کرالا هند رخ داده است و به گفته کارشناسان، گوشی در زمان انفجار در حال شارژ نبوده است.

این انفجار باعث ایجاد جراحات شدید در صورت یک دختر ۸ ساله هندی و سپس فوت او شده است. تیم تحقیق، یافته‌های اولیه خود را با پلیس محلی در میان گذاشته‌اند و طبق اظهارات پلیس، این دختر ۸ ساله با نام Adithyashree علاوه بر جراحات صورت، با قطع انگشتان دست راست خود نیز مواجه شده بود.

انفجار گوشی باعث مرگ دختر بچه شد! + جزئیات حادثه

این دختر متاسفانه در اثر شدت جراحات فوت کرده است و پدر او گفته که دخترش و مادربزرگ او در هنگام وقوع انفجار در خانه بودند. مادربزرگ او به پلیس گفته است که Adithyashree در حال بازی کردن با گوشی‌اش در زیر پتو بود که او به آشپزخانه برای برداشتن غذا می‌رود و هنگام برگشت، صدای انفجار مهیبی را می‌شنود و متوجه می‌شود که نوه‌اش غرق در خون شده است. ظاهرا این انفجار به خاطر تماشای ویدیو به مدت طولانی رخ داده است.

دختر ۸ ساله، دانش‌آموز کلاس سوم در مدرسه Christ New Life School در Thiruvilwamala بود و مرگ او باعث شوکه شدن مردم محلی شده است. پدر او تقاضای تحقیقات جامع در این زمینه را کرده است. پلیس گفته است که به‌طور فعالانه در حال بررسی موضوع است تا دلیل انفجار را مشخص کند.

شیائومی در بیانیه خود گفته است: «سلامت مشتریان ما از اهمیت زیادی برخوردار است و ما اتفاقات این‌چنینی را به‌طور جدی پیگیری خواهیم کرد. ما با خانواده دختر فوت‌کرده همدردی می‌‌کنیم و امیدواریم بتوانیم از آن‌ها به هر روشی که ممکن است پشتیبانی کنیم. موضوع هم‌اکنون در حال بررسی است و ما با مقامات محلی برای پیدا کردن دلیل اصلی انفجار همکاری خواهیم کرد.»

 

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml