اولین جهش بیت کوین به کانال ۷۰۰۰۰ دلاری

اکوایران: بیت کوین روز جمعه توانست برای اولین بار وارد کانال ۷۰ هزار دلاری شود و اتریوم به سمت کانال ۴ هزار دلاری پیش می رود.

به گزارش اخبار تایمز، بیت کوین روز جمعه (۱۸ مارس) برای اولین بار از مرز ۷۰ هزار دلار عبور کرد اما به سرعت با کاهش قیمت مواجه شد.

طبق گزارش بلومبرگ، عقب نشینی سریع بیت کوین از کانال ۷۰۰۰۰ دلاری به تغییر توجه معامله گران به memecoin ها نسبت داده می شود. ارزهای دیجیتالی مانند Dogecoin و Pepe که با نام Memecoin شناخته می شوند، توانستند در روز جمعه با رشد قیمت قابل توجهی روبرو شوند. اتریوم به عنوان دومین ارز دیجیتال بزرگ در بازار ارزهای دیجیتال، در این هفته ۱۶ درصد رشد کرده است که دو برابر رشد قیمت بیت کوین در این دوره است.

بیت کوین پس از رسیدن به ۷۰۰۰۰ دلار در این هفته، اکنون حدود ۶۸۰۰۰ دلار معامله می شود. اتریوم برای اولین بار از دسامبر ۲۰۲۱ به کانال ۴۰۰۰ دلاری نزدیک می شود.

اتریوم از تایید احتمالی وجوه قابل مبادله برای این ارز دیجیتال توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده سود می برد. افزایش تقاضا برای وجوه قابل معامله در مبادلات بیت کوین، که در ماه ژانویه تصویب شد، به عنوان کاتالیزور اصلی برای افزایش بیش از ۶۰ درصدی قیمت این ارز دیجیتال در نظر گرفته می شود.

آخرین قیمت بیت کوین و اتریوم

بر اساس داده های سایت Investing، قیمت بیت کوین در روز جمعه (۱۸ مارس) بین ۶۶۱۷۰ تا ۷۰۱۰۵ دلار بود. این ارز رمزنگاری شده تا حدود ساعت ۲۲:۰۰ به وقت ایران با قیمت بیش از ۶۸۶۰۰ دلار معامله می شد. تغییر قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته مثبت بوده و قیمت آن بیش از هزار دلار افزایش یافته است. ارزش تراکنش های بزرگترین ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۲۸.۵۴ میلیارد دلار بوده و ارزش این ارز دیجیتال نسبت به هفته گذشته ۱۱ درصد افزایش داشته است.

علاوه بر این، قیمت اتریوم در همان روز از ۳۸۲۵ دلار به ۳۹۹۱ دلار در نوسان بود. این ارز دیجیتال تا ساعت ۲۲:۰۰ به وقت ایران در حدود ۳۹۳۰ دلار معامله می شد. تغییرات قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته مثبت بوده و قیمت آن حدود ۸۰ دلار افزایش یافته است. حجم معاملات این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۵۱.۲۵ میلیارد دلار بوده و ارزش اتریوم نسبت به هفته گذشته ۱۵ درصد افزایش یافته است.

منبع اکو ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml