اولین فیلم از محل گروگانگیری شب گذشته در شیراز + فیلم

فرمانده انتظامی فارس در خصوص ماجرای گروگانگیری سیزدهم تیر در شهر جدید صدرا، گفت: گروگان‌ها آزاد شدند و گروگانگیر نیز کشته شد.

اولین فیلم از محل گروگانگیری شب گذشته در شیراز + فیلم

حجم ویدیو: ۳.۰۳M
|
مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۱:۱۸
دانلود ویدیو

سردار رهام بخش حبیبی شامگاه سه‌شنبه ۱۳ تیر به خبرنگاران گفت: حوالی ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه عصر امروز شخصی با یک دستگاه خودرو پراید به قصد اخاذی به داروخانه‌ای در شهر صدرای شهرستان شیراز مراجعه کرده و با یک قبضه اسلحه گرم اقدام به تهدید، تیر اندازی   و گروگان گرفتن پنج نفر از کارکنان داروخانه و شهروندان حاضر در این مکان می‌کند.

فرمانده انتظامی فارس خاطرنشان کرد: موضوع از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله عوامل ۱۱۰ و کلانتری شهر صدرا به محل اعزام شدند.

سردار حبیبی گفت: با حضور عوامل انتظامی در محل، فرد گروگانگیر   اقدام به تیراندازی به سمت ماموران کرده و علی رغم هشدارهای پلیس از تسلیم شدن خودداری می‌کند و ضمن تهدید جانی گروگان‌ها، به درگیری با ماموران ادامه می‌دهد. 

فرمانده انتظامی استان فارس افزود: در نهایت با تلاش ماموران انتظامی همه گروگان‌ها، صحیح و سالم آزاد و فرد گروگانگیر نیز کشته می‌شود.

سردار حبیبی با بیان اینکه فرد گروگانگیر به هلاکت رسیده به هویت « ب- ج» حدوداً ۳۵ ساله و سابقه دار بود، گفت: کسانی که بخواهند به هر نحوی با اقدامات خود باعث ایجاد ناامنی در جامعه شوند، قطعاً با برخورد قاطع و قانونی پلیس مواجه خواهند شد.

 


وبگردی


منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml