این خودروها را دست دوم را بخرید

به گزارش شمانیوز: بررسی ها نشان می دهد پنج خودروی یاد شده بیش از بقیه محصولات شرکت های خودروساز که در بازه قیمتی یاد شده قرار دارند، برای حریداران ارزشمند هستند.

نکته قابل توجه اینکه در بازه قیمتی یاد شده بازار خودرو های دست دوم در قرق محصولات ایران خودرو است و اینجا خبری از محصولات سایپا نیست.

بازار خودرو طی بیش از پنج سالی که از بازگشت تحریم های اقتصادی گذشته شرایط خاصی را به خود دیده است.

رشد افسار گسیخته قیمت بازاری خودرو که ناشی از تبدیل شدن محصولات تولیدی شرکت های خودروساز به کالایی سرمایه است از یک طرف و همچنین باریک شدن جاده عرضه خودروسازان به دلایل مختلف و ایجاد محدودیت های متنوع از سوی سیاست گذار برای واگذاری محصولات تولیدی خودروسازان با قیمت کارخانه به متقاضیان کارخانه، سبب شده تا بخشی از متقاضیان خودرو که یا شرایط مالی به آنها اجازه نمی دهد به سراغ خودروهای صفر کیلومتر بروند یا امکان در اختیار گرفتن محصولات شرکت های خودروساز از مسیرهای تعیین شده به قیمت کارخانه را ندارند، وارد بازار خودروهای دست دوم شده و آنجا به دنبال خودروی مورد نظر خود براساس بودجه و سلیقه خود باشند.

پنج خودروی یاد شده بیشترین ارزش خرید را در مقایسه با سایر خودروهای موجود در بازار که در بازه قیمتی حول و حوش ۳۰۰ میلیون تا ۵۰۰ میلیون تومانی را دارند.

البته فراموش نکنیم در هنگام خرید  خودروهای دست دوم باید شرایط فنی و همچنین وضعیت سلامت بدنه، چک کردن وضعیت تصادف های خودرو مورد توجه خریداران قرار گیرد،

پنج خودروی یاد شده با شرط سلامت فنی و بدنه از سوی کارشناسان کارنامه و بعد از بررسی های فایل های فروش متنوع، پیشنهاد شده اند. 

متقاضیان خودرو امیدوارند سیاست گذار خودروی با ابزارهای در اختیار خود بازار خودرو را به گونه ای مدیریت کند که امکان خرید خودروهای صفر کیلومتر برای بخش بیشتری از مشتریان فراهم شود.

 


منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml