بازگشت تاریخی فرهاد مجیدی به استقلال/ برگشتم تا با استقلال قهرمان شوم!

فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی که ظهر جمعه از هدایت اتحاد کلبا کنار رفت و قراردادش را به صورت توافقی با این باشگاه فسخ کرد، سه سال قبل در ایام مشاهبی به استقلال برگشته بود تا کار بزرگی را در جمع آبی‌ها به سرانجام برساند.

استقلال بیستمین دوره رقابت‌های لیگ برتر را با سرمربی‌گری محمود فکری استارت زد و در مقطعی به صدر جدول رقابت‌های مذکور هم رسید ولی این اتفاق خیلی زود جای خودش را به شکست تیم و نارضایتی هواداران داد تا سرانجام در روزهای آغازین اسفند سال ۱۳۹۹ محمود فکری از استقلال جدا شود و همان‌طور که هواداران می‌خواستند، زمینه برای بازگشت فرهاد مجیدی فراهم آمد.

مجیدی که شهریور سال ۹۹ به خاطر اختلاف با احمد سعادتمند مدیرعامل وقت استقلال از این تیم کناره‌گیری کرده بود، دوازدهم اسفند ماه سال ۹۹ دوباره به جمع آبی‌پوشان پایتخت بازگشت و برای مرتبه سوم مرد اول نیمکت استقلال لقب گرفت. فرهاد در اولین قدم فراز کمالوند را به جمع مربیان موردنظر خودش اضافه کرد و مدعی شد این بار برگشته تا کار نیمه تمام خودش را تمام کند و با استقلال قهرمان لیگ برتر شود. او به وعده خودش عمل کرد و در بهار سال ۱۴۰۱ استقلال را بدون حتی یک شکست به مقام قهرمانی لیگ برتر رساند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml