برای کامالا هریس یک ارز دیجیتال تولید کنید و فشار را برای حذف بایدن از دوره انتخاباتی افزایش دهید

اکوایران: پس از انتشار شایعاتی مبنی بر جایگزینی کامالا هریس، اولین معاون زن رئیس جمهور آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر، ارز دیجیتال جدیدی به وجود آمد که خاستگاه آن خانم هریس است.

به گزارش اخبار تایمز، علاقه مندان به بازار ارز دیجیتال در واکنش به بحث در مورد احتمال جانشینی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر، کامالا هریس، اولین معاون رئیس جمهور زن ایالات متحده، ارز دیجیتال جدیدی به نام KAMA (KAMA) راه اندازی کردند. به این معنی.

به گزارش Defiant، کاما memecoin نوسانات زیادی دارد و قیمت آن با رشد ۱۲۵ درصدی امروز یکشنبه (۱۷ ژوئیه) به ۰.۰۱۳ دلار رسید. این ارز دیجیتال در پی مناظره اخیر بایدن و دونالد ترامپ و انتشار شایعاتی مبنی بر معرفی خانم هریس به عنوان نماینده حزب دموکرات، با رشد قابل توجهی همراه شده است. قیمت این ارز دیجیتال در هفت روز گذشته ۱۰۰۰ درصد رشد داشته است.

Memecoins که ایده آن مسائل سیاسی بود، در سال های اخیر و در جریان انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

یک memecoin نیز برای جو بایدن ساخته شده است که با نام “Jeo Boden” شناخته می شود. ارزش این ممکوین در هفته های اخیر رو به کاهش بوده و قیمت آن امروز در سطح ۰.۰۳ دلار با افت ۲۵ درصدی معامله می شد. این ارز دیجیتال که حتی به قیمت یک دلار هم رسیده بود، ماه گذشته ۸۵ درصد از ارزش خود را از دست داد.

ارزهای رمزنگاری شده که در دسته «memecoin» قرار می‌گیرند از یک الگوی رفتاری اینترنتی سرچشمه می‌گیرند یا ویژگی‌های طنز دارند. دوج کوین به عنوان یکی از معروف ترین ممکوین ها شناخته می شود.

آخرین قیمت بیت کوین و اتریوم

بر اساس داده های وب سایت Investing، قیمت بیت کوین در روز یکشنبه (۱۷ ژوئیه) از ۵۶۶۱۱ دلار تا ۵۸۳۹۴ دلار متغیر بود. این ارز دیجیتال در ساعت ۱۸:۵۷ به وقت ایران به قیمت ۵۶۹۱۷ دلار معامله شد. تغییر قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته منفی بوده و قیمت آن حدود ۱۵۰ دلار کاهش یافته است.

ارزش تراکنش های بزرگترین ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱.۰۹ میلیارد دلار بوده و ارزش این ارز دیجیتال نسبت به یک هفته قبل ۸ درصد کاهش داشته است.

علاوه بر این، قیمت اتریوم در همان روز از ۲۹۵۶ دلار به ۳۹۵۶ دلار در نوسان بود. این ارز دیجیتال در ساعت ۱۸:۵۸ به وقت ایران به قیمت ۲۹۶۴ دلار معامله شد. تغییر قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته منفی بوده و قیمت آن حدود ۵۰ دلار کاهش یافته است.

ارزش معاملات دومین ارز دیجیتال جهان از نظر ارزش بازار در ۲۴ ساعت گذشته ۷۸.۱۰ میلیارد دلار بوده و ارزش آن نسبت به یک هفته قبل تقریباً ۱۲ درصد کاهش داشته است.

منبع اکو ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml