به تعویق افتادن چند هفته ای عرضه آیفون ۱۵ پرو مکس

همانطور که در اخبار جدید اشاره شده است، معرفی آیفون ۱۵ پرو مکس احتمالاً ۳ تا ۴ هفته تاخیر دارد. آیا گوشی پرچمدار آیفون ۱۵ مشکلی دارد؟
به گزارش اخبار تایمز؛ اخبار جدید حاکی از آن است که ممکن است معرفی آیفون ۱۵ پرو مکس ۳ یا ۴ هفته به تعویق بیفتد. استقبال از گوشی های جدید اپل همزمان با عرضه به بازار همیشه به حدی است که این شرکت نمی تواند پاسخگوی بازار باشد و در اکثر مواقع گوشی های آنها دیر وارد بازار می شود. اکنون، در حالی که می دانیم ممکن است امسال آیفون پرو مکس وجود نداشته باشد و به جای آن ۱۵ اولترا معرفی شود، اخبار حاکی از آن است که عرضه آیفون ۱۵ پرو مکس ممکن است به تاخیر بیفتد.

عرضه آیفون ۱۵ پرو مکس به تعویق افتاد

اپل از سه هفته آینده عرضه گوشی های سری آیفون ۱۵ را آغاز می کند و عرضه این محصولات تا چهار هفته دیگر آغاز می شود. با این حال، احتمالاً قدرتمندترین عضو خانواده با پیشرفته ترین سیستم دوربین، آیفون ۱۵ پرو مکس، به دلیل آماده نبودن سنسور تصویر، تا چند هفته در پایان ماه اکتبر در دسترس خریداران قرار نخواهد گرفت.
به نظر می رسد سونی تامین کننده قطعات دوربین نتواند حسگر تصویر استفاده شده در آیفون ۱۵ پرو مکس را به موقع برای عرضه این گوشی در کنار سایر مدل های جدید ارائه کند.
انتظار می رود اپل بزرگترین ارتقاء دوربین را برای آیفون ۱۵ پرو مکس انجام دهد. این مدل از سیستم لنز پریسکوپ استفاده می کند که زوم اپتیکال ۳ برابر بیشتر از حد فعلی ارائه می دهد. آیفون ۱۵ پرو کوچکتر این ویژگی را نخواهد داشت. آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس نیز به دوربین های عریض و فوق عریض مجهز خواهند شد، اما دوربین تله فوتو وجود نخواهد داشت.
انتظار می رود اپل آیفون های جدید را در کنار اپل واچ سری ۹ و اولترا ۲ در ۱۲ سپتامبر عرضه کند. پیش خرید این محصولات احتمالا از ۱۵ سپتامبر آغاز می شود و این محصولات از ۲۲ سپتامبر در دسترس مشتریان قرار خواهند گرفت. -تأخیر چهار هفته ای ذکر شده در یادداشت بررسی، تحویل آیفون ۱۵ پرو مکس را به ۶ تا ۱۳ رساند.
در سال‌های اخیر، شاهد بودیم که اپل برخی از مدل‌های آیفون را چند هفته دیرتر از مدل‌های دیگر عرضه کرد. به عنوان مثال، آیفون XR بعد از آیفون XS و آیفون ۱۴ پلاس بعد از آیفون ۱۴ عرضه شد. آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ پرو مکس چند هفته پس از آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو عرضه شدند.
به تعویق افتادن چند هفته ای عرضه آیفون 15 پرو مکس
طبق گزارش های قبلی، تولید گوشی های سری آیفون ۱۵ تا اکتبر سال جاری با کندی مواجه می شود. شایعه دیگری در مورد مشکلات تولید. صفحه نمایش آیفون ۱۵ پرو در چند ماه گذشته عرضه شده است.
انتظار می رود در سری آیفون ۱۵ مانند آیپدهای جدید، USB-C جایگزین پورت شارژ لایتنینگ شود. آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس دارای طراحی جزیره پویا هستند که اولین بار با آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس معرفی شد.
انتظار می رود تیتانیوم جایگزین فولاد ضد زنگ در آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس شود. همچنین در مدل‌های آیفون ۱۵ پرو، سوئیچ استاندارد قطع صدا با دکمه‌ای جایگزین می‌شود که می‌توان آن را برای عملکردهای مختلف سفارشی کرد، درست مانند دکمه Action در اپل واچ اولترا. این تغییرات باعث ایجاد ویژگی های بیشتر و ویژگی های متنوع تری در آیفون ۱۵ می شود.

منبع: شهر سخت افزار

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml