بازدید از کابین فضایی خودروهای پژو؛ آمادگی برای سفر به فضا!

پژو تصاویری از کابین مدل جدید ۳۰۰۸ منتشر کرده که نشان از سبک جدید طراحی فضای داخلی مبتنی بر همان i-Cockpit است.

 باورش سخت است که پژو، i-Cockpit را در سال ۲۰۱۰ با کانسپت SR۱ نشان داد و سپس آن را چند سال بعد با مدل ۲۰۸ به تولید رساند.تا سال ۲۰۲۳، این برند فرانسوی به سرعت در حال پرده‌برداری از چیدمان غیرمتعارف داشبورد با i-Cockpit است.

 بازدید از کابین فضایی خودروهای پژو؛ آمادگی برای سفر به فضا!

انحنای ملایم به سمت راننده، با صفحه نمایش ۲۱ اینچی خمیده جدید که پژو از آن به عنوان i-Toggles یاد می‌کند، تکمیل می‌شود.دکمه‌ها بر روی کنسول مرکزی نصب شده‌اند و شامل ۱۰ دکمه حساس به لمس هستند که می‌توان آن‌ها را طوری پیکربندی کرد که با نیازهای راننده و سرنشین جلو مطابقت داشته باشد.انجام این کار تعداد کنترل های معمولی را به حداقل کاهش داده است.

دریچه‌های هوای باریک سمت چپ و وسط برای ظاهری منسجم‌تر یکپارچه شده‌اند و به پیچیدگی کابین می‌افزایند.

با برداشتن اهرم دنده و جایگزینی آن با دکمه های PRND در سمت راست دکمه استارت استاپ روی داشبورد، طرح جدیدی به دست آمد. انجام این کار از نظر فضای ذخیره‌سازی و همچنین افزایش سطح پد شارژ بی‌سیم برای گوشی‌های هوشمند سودمند است.
کنترل‌های لمسی اضافی روی فرمان کوچک وجود دارد و امیدواریم که این کنترل‌ها بهتر از برخی خودروهای دیگر کار کنند.

 

عکس | هیولای آمریکایی وارد میدان شد!

 بازدید از کابین فضایی خودروهای پژو؛ آمادگی برای سفر به فضا!

برای ایجاد فضایی جذاب، پژو نورپردازی محیطی را در سراسر عرض داشبورد و پانل درب نصب می‌کند و با انتخاب از بین هشت رنگ مختلف که بر روی یک تریم آلومینیومی واقعی منعکس می‌شود، قابل تنظیم است.

به طور کلی، طراحی فضایی و جذاب خودروهای پژو در کنار کاربردی بودن بسیار، می‌تواند برگ برنده این خودروها در مقایسه با رقبای خود باشد.

 

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml