بیانیه تهدیدآمیز باشگاه پیکان پس از شایعه اعتصاب بازیکنان

بیانیه تهدیدآمیز باشگاه پیکان پس از شایعه اعتصاب بازیکنان

باشگاه پیکان به خبر اعتصاب بازیکنان این تیم در آستانه بازی حساس با پرسپولیس واکنش نشان داد و آن را رد کرد.

بیانیه تهدیدآمیز باشگاه پیکان پس از شایعه اعتصاب بازیکنان

در بیانیه باشگاه پیکان آمده است: «تمرین تیم فوتبال پیکان روز دوشنبه از ساعت ۱۶ در مجموعه ورزشی باشگاه برگزار شد و طبق برنامه کادر فنی، بازیکنان روز سه‌شنبه استراحت کردند و از عصر امروز (چهارشنبه) تمرینات توپی خود را از سر می‌گیرند.

بازیکنان پیکان با احتساب حق فدراسیون تا به حال حدود ۶۱ درصد دریافتی داشته‌اند. از سوی دیگر، تعدادی از اعضای کادر فنی و تیم، بالغ بر ۷۰ درصد قراردادشان را از باشگاه دریافت کرده‌اند که با احتساب ۱۰ درصد جریمه به دلیل کسب نتایج ضعیف طی هفته‌های گذشته، اکثر بازیکنان تیم فوتبال بین ۷۰ تا ۸۰ درصد از قرارداد خود را تسویه کرده‌اند.

طبق قراردادهای حرفه‌ای منعقده تا پایان فصل، باشگاه موظف به پرداخت ۸۰ درصد مبلغ قراردادهاست و ۲۰ درصد پایانی با عنوان “حسن انجام کار” پس از بررسی عملکرد و نتایج پرداخت خواهد شد.

همچنین این باشگاه اعلام می‌دارد که بازیکنان تیم تا به حال بدون توجه به شرایط مالی و با شرافت در زمین بازی حاضر شده‌اند و از این پس نیز همین رویه را در پیش می‌گیرند تا هرگونه نگرانی اهالی فوتبال بابت بازی‌های آینده که نقش مستقیمی بر سرنوشت قهرمانی فصل دارد، از بین برود.

با این حال، بر اساس شایعات در صورتی که هر بازیکنی در شرایط فعلی از تمرین و بازی به همراه تیم سر باز بزند، جدا از جریمه‌های انضباطی باشگاه، مسئولیت اتفاقات آینده از جمله معرفی به کمیته اخلاق را بر دوش خواهد داشت.»

تیم فوتبال پرسپولیس شنبه هفته آینده در هفته بیست و هشتم لیگ برتر میهمان تیم پیکان است.

۲۵۸ ۲۵۸

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml