گاوها پرقدرت به میدان وارد میشوند

بیت کوین روز چهارشنبه به بالای ۲۹۰۰۰ دلار بازگشت، زیرا بازارها به نگرانی ها در مورد First Republic Bank واکنش نشان دادند. گزارش شده است که مشتریان در ماه مارس حدود ۱۰۰ میلیارد دلار سپرده از First Republic برداشته اند. اتریوم نیز جهش کرد و به بالای ۱۹۰۰ دلار رسید.

نگارعلی_ بیت کوین (BTC) روز چهارشنبه با واکنش بازارها به خبر کاهش ۱۰۰ میلیارد دلاری سپرده ها در بانک فرست ریپابلیک در ماه گذشته، کامبک زد. بیت کوین در اوایل جلسه امروز به اوج ۲۹,۱۲۱.۹۷ دلار رسید، پس از پایین ترین سطح ۲۷,۲۱۷.۱۷ دلار در روز قبل. این حرکت بیت کوین را به بالاترین حد خود در هفت روز گذشته رساند، زمانی که بالای ۳۰۰۰۰ دلار معامله می شد.

بیت‌کوین کامبک زد/ ورود پرقدرت گاوها به میدان

به طور کلی، افزایش قیمت در حالی اتفاق می‌افتد که گاوها در روز سه‌شنبه، نقطه حمایت بلندمدت ۲۷۰۰۰ دلار را رد کردند. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز از یک طبقه خودش در نقطه ۴۴.۰۰ جهش کرد و اکنون در ۵۴.۰۹ دنبال می شود. سقف ۵۵.۰۰ احتمالاً به عنوان یک ایست بازرسی برای گاوها عمل خواهد کرد، و اگر آنها فراتر از این حرکت کنند، این احتمال قوی وجود دارد که بیت‌کوین به ۳۰۰۰۰ دلار برسد.

علاوه بر بیت کوین، اتریوم (ETH) نیز در محدوده سبز بود، زیرا قیمت ها یک رگه زیان سه روزه را شکستند. پس از پایین ترین سطح ۱۸۰۵.۳۲ دلار در روز سه شنبه، اتریوم به اوج خود در ۱۹۱۹.۷۲ دلار در اوایل روز جهش کرد. در نتیجه این حرکت، اتریوم به بالاترین سطح پنج روزه خود رسیده است و قیمت در حال حاضر حول نقطه مقاومت در ۱۹۱۵ دلار در نوسان است.

بیت‌کوین کامبک زد/ ورود پرقدرت گاوها به میدان

آخرین باری که گاوهای ETH این سقف را شکستند در ۱۳ آوریل بود و به همین مناسبت قیمت به بالاترین سطح ۱۱ ماهه بالای ۲۱۰۰ دلار رسید. برای اینکه اتفاقی مشابه در این دوره رخ دهد، RSI باید بر مانعی در سطح ۵۳.۰۰ غلبه کند. در زمان نگارش این مقاله، این شاخص در ۵۱.۶۴ قرار دارد.

 

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml