بیرانوند: از نتیجه مقابل نصر راضی هستیم/ کاش رونالدو تا دقیقه ۹۰ بازی می کرد; برای سلامتی کریس در خانه خدا دعا کردم/ النصر با ما بود، الدحیل با شما!

علیرضا بیرانوند می گوید دیدار با الدیل برای این تیم مرگ و میر است و روی پرسپولیسی ها حساب ویژه ای باز کرده اند.

به گزارش اخبار تایمز؛ پرسپولیس در یک بازی بسیار مهم و سخت توانست یک امتیاز از عربستان به تهران بیاورد و مقابل نصر سراترا به تساوی بدون گل برسد. علیرضا بیرانوند ستاره سرخ ها در دیدار مقابل ستارگان النصر توانست دروازه خود را بسته نگه دارد و تیمش را در کسب امتیاز این بازی یاری کند. بیرانوند برای سومین بار مقابل رونالدو فوق ستاره فوتبال قرار گرفت و باز هم مقابل این بازیکن موفق بود و کریستیانو نتوانست برای بیرانوند گلزنی کند.

بیرانوند که بعد از بازی با النصر به همراه دیگر اعضای این تیم به مکه رفته بود، در خانه خدا حس عجیبی داشت و بیشتر اوقات مشغول دعا و نیایش بود. با علیرضا درباره رفتن به خانه خدا، بازی با النصر و رویارویی با رونالدو و همچنین بازی فوق العاده حساس مقابل الدیل گفت وگویی انجام داده ایم که در ادامه می خوانید.

علیرضا برای چندمین بار بود که به خانه خدا می‌رفتی؟
من قبلا این سعادت را داشتم که به مکه بیایم و خانه خدا را از نزدیک ببینم؛ برای سومین دفعه بود که این افتخار نصیبم شد و از این بابت خیلی خوشحالم. می‌دانم خیلی‌ها دوست داشتند جای من باشند و به خانه خدا بیایند ولی من برای همه آن‌ها دعا کردم.

در خانه خدا چه دعایی کردی؟
خب وقتی کسی به خانه خدا می‌آید قطعا اول برای خانواده خودش دعا می‌کند و من هم ابتدا این کار را کردم. ولی واقعا دوست داشتم برای همه مردم عزیز کشورم دعا کنم و این کار را انجام دادم. برای شفای همه مریضان و عاقبت‌به‌خیری همه مردم کشورم. امیدوارم مردم ما همیشه در رفاه و سلامتی باشند و این بزرگترین آرزوی من است. از خدا خواستم اتفاقات خوبی برای کشورم و مردم عزیز بیفتد و همیشه سلامت باشند. خیلی سخت است شما به خانه خدا بیایید و به فکر مردم و نزدیکانتان نباشید. من واقعا به فکر مردم ایران بودم و دوست داشتم برایشان دعا کنم. امیدوارم برای همه مردم این سعادت پیش بیاید که بتوانند روزی به خانه خدا بیایند و این عظمت و بزرگی را از نزدیک ببینند.

جای مصدومان تیم هم در این سفر خالی بود…
بله قطعا همین‌طور است. مرتضی، وحید و یاسین در این سفر با ما نبودند و جایشان خیلی خالی بود. البته قرار بود مرتضی و وحید هم با ما بیایند ولی مشخص نبود که ما قرار است به خانه خدا بیاییم. جایشان خالی بود ولی من برایشان دعا کردم و از خدا خواستم هرچه زودتر مصدومیت را پشت سر بگذارند و دوباره کنار تیم باشند.

در مورد بازی با النصر هم صحبت کن.
خب بازی بسیار سختی بود. نیازی نیست من از قدرت النصر تعریف کنم. همه دیدند که آن‌ها چه تیم خوبی هستند و چه ستاره‌های باکیفیتی دارند. حتی وقتی ۱۰ نفره شدند هم بازی خوبی از خودشان به نمایش گذاشتند. خداراشکر به آن چیزی که از قبل فکر می‌کردیم رسیدیم و توانستیم حداقل امتیاز را کسب کنیم. ما نباید این بازی را می‌باختیم و خوشحالم به هدفمان رسیدیم و شانس صعودمان را حفظ کردیم.

ولی با توجه با ۱۰ نفره شدن النصر، پرسپولیس فرصت خوبی برای بردن بازی داشت و خیلی‌ها معتقدند باید این اتفاق می‌افتاد.
خب بله می‌توانستیم بازی را ببریم و فرصت‌های خوبی هم داشتیم. با این حال النصر تیم قدرتمندی است و بازیکنان باتجربه‌ای دارد که هر کدام در بزرگترین تیم‌های دنیا بازی کردند. تجربه بین‌المللی بالایی داشتند و بازی مقابل چنین تیمی اصلا راحت نیست.

بیرانوند در خانه خدا کنار کعبه

 برخوردت با رونالدو هم باعث مصدومیت او شد ولی بعد از بازی خیلی پی‌گیر حال او بودی…
بله رونالدو انسان بزرگی است و من به‌شخصه دوست داشتم تا دقیقه ۹۰ در زمین باشد و مقابلش بازی کنم. برخورد ما ناخواسته بود ولی او مصدوم شد و از این بابت ناراحت شدم. اتفاقا بعد از بازی هم مدیررسانه‌ای تیممان را فرستادم تا ببینم اگر رونالدو در رختکن است حالش را بپرسم ولی متاسفانه او زودتر رفته بود تا استراحت کند. من هم در خانه خدا دعا کردم که حالش خوب باشد و سلامتی‌اش را به‌دست بیاورد.

با نتایج به‌دست‌آمده پرسپولیس برای صعود باید الدحیل را ببرد. در مورد این بازی چه صحبتی داری؟
خب، بازی بسیار سختی است و برای ما به معنای مرگ و زندگی است. در بازی با نصر بدون هوادار بودیم اما در این بازی هواداران را در کنار خود داریم. شک ندارم در بازی با الدحیل کل ورزشگاه قرمز می شود و مثل همیشه به ما انرژی مثبت می دهند. ما بی صبرانه منتظر بازی با الدیل هستیم و می خواهیم اتفاق بزرگی را رقم بزنیم. کار ما آسان نیست چون الدحیل هم برای نباختن به تهران می آید. با این حال می خواهیم با دست پر زمین را ترک کنیم و به هر حال این بازی را ببریم. به قول یکی از دوستان هوادار که قبل از بازی با نصر می گفت نصر با شما و الدیل با ما هواداران! به این بازی امیدوارم و فکر می کنم بتوانیم الدیل را در تهران شکست دهیم. به نظر من با حضور هواداران برای هر تیمی امکان پیروزی وجود دارد و هیچ چیز غیر ممکن نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml