تئاتر «خدای جهنم» در تالار چهارسو تئاتر شهر روی صحنه می رود

رکنا: نمایش «خدای جهنم» به نویسندگی سَم شپارد و کارگردانی سیاوش جامع از روز پنجشنبه چهارم خرداد ماه در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر اجرای خود را آغاز می کند.

تئاتر «خدای جهنم» در تالار چهارسو تئاتر شهر روی صحنه می رود

به گزارش رکنا به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر ، «خدای جهنم» عنوان یکی از تازه ترین نمایش های تئاتر شهر است که از روز پنجشنبه چهارم خرداد ماه به طراحی و کارگردانی سیاوش جامع از هنرمندان فعال عرصه تئاتر در تالار چهارسو این مجموعه روی صحنه خواهد رفت.

در خلاصه داستان این اثر نمایشی آمده است: زن و شوهری به نام های فرانک و اِما در روستای «ویسکانسین» مشغول دامداری هستند و زندگی آرام و بی حاشیه ای دارند. «هینس» دوست قدیمی فرانک که کارمند مراکز تحقیقات و  آزمایشات هسته ای است،  مهمان آنهاست . در همین حین مردی به نام «بولچ» که یک مامور است وارد خانه می شود. این ورود زندگی آرام فرانک و اما را به هم می زند.

در این اثر نمایشی نوشته سَم شپارد که گروه اجرایی نمایش آن را با ترجمه میلاد قطبی روی صحنه می برد، بهرام سروری نژاد، مهدی رحیمی سده، اعظم عرفانی و سیاوش جامع به عنوان بازیگر حضور دارند.

 مسعود رحیم پور مدیراجرایی، سینا ایرانپور طراح لباس، الهام سلیمی برنامه ریز، مدیر هماهنگی و منشی صحنه، عمادالدین محبی و الهام سلیمی دستیاران کارگردان، میثم نوبریان مشاور طراح صحنه دیگر عوامل اجرایی این اثر نمایشی را تشکیل می دهند.

نمایش «خدای جهنم» به طراحی و کارگردانی سیاوش جامع از روز پنجشنبه چهارم خرداد ماه ساعت ۱۸:۱۵ با مدت زمان ۷۵ دقیقه و قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر میزبان مخاطبان است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml