تاکسی‌ها در روز عید فطر رایگان می‌شوند

تاکسی‌ها در روز عید فطر رایگان می‌شوند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، شادی مالکی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک پیشاپیش فرا رسیدن عید بندگی اظهار کرد: سازمان تاکسیرانی شهر تهران بنا به دستور شهردار تهران مبنی بر ارائه خدمات تمامی مجموعه‌های خدمات‌رسان شهرداری تهران، تمام تلاش خود را برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر نماز عید سعید فطر در مصلی بزرگ حضرت امام خمینی(ره) شهر تهران به کار می‌گیرد.

وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و تمهیدات اندیشیده شده امسال تمام تلاش خود را می‌کنیم تا رفت و آمد نمازگزاران و شهروندان تهرانی با سهولت انجام شود و یکی از با شکوه‌ترین نمازهای عیدسعید فطر در شهر تهران را شاهد باشیم.

مالکی خاطرنشان کرد: سازمان تاکسیرانی از بامداد روز عید سعید فطر با ۴۶۰ دستگاه تاکسی ون از مبادی مختلف شهروندان و نمازگزاران را به مصلی بزرگ حضرت امام خمینی(ره) منتقل می‌کنند و پس از برگزاری مراسم نیز نمازگزاران را به مبادی باز‌می‌گردانند.

خبر مرتبط

ماه رمضان 29 روزه است یا 30 روزه؟/ اعلام زمان نهایی عید سعید فطر+ فیلم

ماه رمضان ۲۹ روزه است یا ۳۰ روزه؟/ اعلام زمان نهایی عید سعید فطر+ فیلم

اقتصادنیوز: زمان دقیق عید سعید فطر ۱۴۰۳ توسط دو عضو ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری اعلام شده است که جزئیات آن را در ادامه مروری خواهیم داشت.

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به حضور پررنگ تاکسیرانان در مراسم نماز عید فطر امسال گفت:همچنین ۲۰ دستگاه ون در صحن، نمازگزاران را جابه‌جا می‌کند، ۲۵ تاکسی هم در اختیار ستاد گمشدگان قرار خواهد گرفت و تعدادی تاکسی نیز در اورژانس تهران مشغول به فعالیت خواهند بود.

به گفته مالکی، تاکسیرانان خدوم پایتخت همانند تمامی مراسم‌های ملی و مذهبی که در سطح پایتخت انجام می‌شود، در صحنه حضور دارند تا این مراسم نیز با شکوه هرچه تمام‌تر برگزار شود.بر اساس این گزارش مسیرهای خدمت‌رسانی سازمان تاکسیرانی در روز عید سعید فطر به شرح ذیل است:

محور شماره ۱: ایستگاه مترو سهروردی

محور شماره۲: پارکینگ بیهقی

محور شماره۳: پارکینگ مستضعفان

محور شماره ۴: پل سیدخندان

محورشماره ۵: ضلع شمالی بزرگراه شهید سلیمانی

محورشماره ۶: پارکینگ حکمت صدرا و گلگشت

محورشماره ۷: تونل رسالت تا پل مدرس

محورشماره ۸: پارکینگ را‌ه‌آهن و عمومی پارس آبان

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml