جاشنین بیرانوند در یک قدمی ثبت رکوردی تاریخی

جاشنین بیرانوند در یک قدمی ثبت رکوردی تاریخی

جاشنین بیرانوند در یک قدمی ثبت رکوردی تاریخی

سنگربان جوان پرسپولیس در این روزها به دنبال شکستن یک رکورد جالب توجه در تاریخ لیگ برتر است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در چارچوب هفته بیست‌وسوم رقابت‌های لیگ برتر، تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد با حمایت هوادارانش در ورزشگاه آزادی با تک گل عیسی آل‌کثیر با نتیجه یک بر صفر، ملوان بندرانزلی را شکست داده و با یک امتیاز کمتر نسبت به همشهری خود یعنی استقلال در رده دوم جدول باقی بماند.

به نقل از ایرنا نکته جالب توجه در این بازی بسته نگه داشتن شدن دروازه سرخ‌پوشان در حضور امیررضا رفیعی دروازه‌بان جوان این تیم است، آن هم در شرایطی که این سنگربان در این فصل در ۳ بازی به عنوان جانشین علیرضا بیرانوند در قفس توری قرمزها قرار گرفته و در هر ۳ بازی موفق به ثبت کلین شیت شده است.

علیرضا بیرانوند سنگربان ملی‌پوش پرسپولیس در اردوی تیم ملی از ناحیه مچ دست دچار مصدومیت شد و با توجه به میزان این مصدومیت گفته می‌شود به احتمال زیاد بین ۳ تا ۴ هفته از میادین دور خواهد بود.

این در شرایطی بود که پیش از این با توجه به محرومیت بیرانوند، رفیعی در بازی با ذوب‌آهن اصفهان در درون دروازه پرسپولیس ایستاده و با نمایش خوب خود باعث شد تا قرمزها سه امتیاز شیرین را از اصفهان به ارمغان بیاورند. وی حالا در دیدارهای سرنوشت‌ساز باز هم در توفیق اجباری جانشین سنگربان شماره یک تیم ملی شد. ماموریتی که شاید می‌توانست به قیمت تمام شدن فوتبال او رقم بخورد اما وی در همین دو بازی تعیین کننده همچون بازی با ذوب‌آهن شایستگی‌های خود را به اثبات رساند تا رفیعی نیز سهم پررنگی در موفقیت‌ قرمزها در این فصل داشته باشد.

سنگربان ۲۲ ساله پرسپولیس حالا در آستانه یک رکورد شکنی تاریخی نیز قرار دارد. وی حالا در بازی با صنعت نفت آبادان در هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ برتر این فرصت را دارد تا با بسته نگه داشتن دروازه خود در این دیدار تبدیل به نخستین دروازه‌بان تاریخ لیگ برتر شود که در ۴ بازی نخست خود در این رقابت‌ها دروازه خود را بسته نگه داشته و از این حیث رفیعی می‌تواند صاحب یک رکورد جالب توجه شود.

۲۵۷ ۲۵۱

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml