جشنواره‌های ورزشی، راهی برای سودآور شدن کسب و کارها از طریق سرمایه‌گذاری در ورزش

رییس انجمن فوتوالی گفت: برگزاری جشنواره‌های ورزشی موجب ترغیب بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در ورزش، افزایش نشاط و مشارکت میان مخاطبان و علاقه‌مندان و آماده‌سازی تیم‌های ورزشی برای کسب موفقیت می‌شود.

سیدحسین موسوی شفیق در گفت وگو با ستاد خبری کیش گیمز، افزود: پس از شیوع ویروس کرونا و عدم برگزاری رویدادهای ورزشی در کشور و حتی مسابقات بین المللی، یکی از راه‌های ایجاد افزایش نشاط و شادابی در جامعه و ترغیب به ورزش و فعالیت بدنی سلامت محور، بهره‌گیری از ظرفیت بخش خصوصی برای برگزاری جشنواره‌های ورزشی است.
وی با اشاره به جغرافیای کشورمان این نکته را متذکر شد که با بهره مندی هوشمندانه و علمی می‌توان از بستر طبیعی برای برپایی اردوها و مسابقات تخصصی و حرفه‌ای استفاده کرد و تیم‌ها را در شرایط آماده‌سازی قرار داد.
رییس انجمن فوتوالی رویداد ملی کیش گیمز را سرآغازی برای برگزاری جشنواره‌های ورزشی دانست و تاکید کرد: فوتوالی به عنوان یکی از رشته‌های مدال‌آور که عناوین بین المللی را توسط ملی پوشان برای کشورمان به ارمغان آورده نیز در این‌ مسابقات با قوت حضور داشت و شاهد رقابت‌های جذابی بودیم.
وی تصریح کرد: حضور ۱۲ تیم از ۱۱ استان و کسب عنوان نخست توسط تیم زنجان در واقع نشان داد که برنامه‌ریزی‌های توسعه‌ای برای این رشته به بار نشسته و فوتوالی به عنوان رشته‌ای جوان و بسیار پرطرفدار در ایران توانسته جای خود را در اقصی نقاط کشور باز کند.
موسوی شفیق در ادامه از دکتر شجیع سرپرست فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی به عنوان یک مدیر جوان و خوش فکر در عرصه ورزش به نیکی یاد کرد و گفت: تلاش‌های ایشان در برگزاری این رویداد جای تقدیر دارد و من امیدوارم بتوانیم شاهد چنین تعاملاتی با سایر فدراسیون‌ها با هدف برگزاری رویدادهای مشترک‌ باشیم‌.
وی با توضیح این مطلب که فوتوالی به عنوان زیرمجموعه فدراسیون روستایی و با حمایت بی‌دریغ علیرضا پسندیده سرپرست فدراسیون از هر فرصتی برای حضور در رویدادهای داخلی و خارجی بهره می‌گیرد متذکر شد: با همکاری مستمر فدراسیون و انجمن، این رشته زیبا می‌تواند با سرعت بیشتری در دو حوزه قهرمانی و همگانی به نتایج ارزشمند و در خور نام ایران عزیزمان دست پیدا کند.
رییس انجمن فوتوالی گفت: این رقابت‌ها ورزشکاران خوبی را به کادر فنی تیم‌های ملی فوتوالی معرفی کرد تا در آینده شاهد حضور چهره‌های جدیدی در تیم‌های ملی کشورمان باشیم. بویژه که برگزاری دومین دوره لیگ فوتوالی و اعزام تیم‌های ملی به رقابت‌های بین‌المللی را در آینده نزدیک در پیش داریم.

۲۵۸ ۲۵۸

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml