خبرورزشی‌گردی| افشاگری تاریخی مدیر استقلالی درباره قرارداد با ستاره پرسپولیس/ نمی‌دانم چرا قرارداد علی کریمی با استقلال پاره شد!

خبرورزشی‌گردی| افشاگری تاریخی مدیر استقلالی درباره قرارداد با ستاره پرسپولیس/ نمی‌دانم چرا قرارداد علی کریمی با استقلال پاره شد!

یکی از مدیران ارشد باشگاه استقلال ۶ سال قبل پیرامون عقد قرارداد با علی کریمی و استقلالی نشدن او توضیحات جالبی ارائه کرد.

کامران منزوی بدون هیچ شک و تردیدی هنوز هم جعبه سیاه اتفاقات دو دهه ۷۰ و ۸۰ باشگاه استقلال قلمداد می‌شود. مردی که در مقاطعی همه امور مدیریتی باشگاه به‌نوعی با نظر یا حداقل پس از مشورت با او انجام می‌شد.

در اوایل دی ماه سال ۹۶ عکسی از قرارداد علی کریمی با استقلال منتشر شد که گوشه‌ای از آن پاره شده بود. کامران منزوی معاون اسبق باشگاه استقلال ضمن تاکید مجدد مبنی بر توافق اولیه با جادوگر پرسپولیسی، روز ششم دی ماه سال ۹۶ نکته مهمی را افشا کرد و گفت: سال ۷۶ با علی کریمی قرارداد بسته بودیم و در آن قید شده بود هیچ‌کدام از طرفین حق تخلف ندارند و در صورت تخلف باید کار به مراجع قانونی کشیده شود اما زمستان سال ۷۶ همان ماجرای معروف فینال رقابت‌های جام رمضان در ورزشگاه ۱۲هزار نفری پیش آمد و پس از این‌که تماشاگران استقلال علیه علی کریمی شعار دادند، او هم ترجیح داد به استقلال نیاید و راهی پرسپولیس شود. وقتی کریمی پرسپولیسی شد ما می‌توانستیم شکایت کنیم اما با توجه به اتفاقاتی که در سالن ۱۲هزار نفری رخ داده بود، ترجیح دادیم این کار را نکنیم. البته برایم عجیب است که چرا در عکس منتشرشده از قرار داد علی کریمی، این قرارداد پاره شده در صورتی که قرارداد سالم بود. ما با کریمی توافق کردیم و من قرارداد را در اختیار یکی از کارمندان باشگاه گذاشتم. در آن زمان نسخه قرارداد کاملاً سالم بود.

منزوی ادامه داد: وقتی علی کریمی به بایر مونیخ پیوست. من خیلی حسرت خوردم که چرا چنین بازیکنی به استقلال نیامد.

کامران منزوی

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml