خداحافظی سیدجلال حسینی از تیم ملی/ تصمیمم برای جمعه بود، دیدم دلگیر است!

یکی از ماندگارترین مدافعان تاریخ پرسپولیس ۵ سال پیش در چنین روزی از تیم ملی خداحافظی کرد.

به گزارش اخبار تایمز؛ وقتی کارلوس کیروش در اواخر اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ تصمیم بسیار بزرگی گرفت و در آستانه سفر تیم ملی به روسیه جهت شرکت جام جهانی ۲۰۱۸ روی نام سیدجلال حسینی و وریا غفوری قلم قرمز کشید، همه هواداران استقلال و پرسپولیس با تعجب به تصمیم سرمربی تیم ملی نگریستند و باورشان نمی‌شد که این دو نفر جام جهانی را از دست داده‌اند.

در این میان وریا غفوری دوباره به تیم ملی دعوت شد و انگیزه پیدا کرد تا خداحافظی نکند اما دعوت‌نشدن جلال حسینی به دیدارهای تدارکاتی قبل از جام ملت‌های ۲۰۱۹ حجت را بر او تمام کرد که سرمربی تیم ملی دیگر تمایلی به استفاده از او ندارد و بر همین اساس تصمیمش را گرفت و در فاصله ۴۰ روز مانده تا جام ملت‌های آسیا امارات ۲۰۱۹ از بازی‌های ملی خداحافظی کرد. اتفاقی که یازدهم آذر ماه سال ۹۷ در خبرورزشی منتشر شد و آن‌قدر مهم بود که ما یک صفحه کامل از روزنامه را به متن و حواشی این اتفاق اختصاص دادیم.

جلال حسینی به قولش عمل کرد و دیگر در تیم ملی بازی نکرد اما افتخارات ملی زیادی در کارنامه او ثبت شده است. از بازی در جام جهانی تا سه بار حضور در جام ملت های آسیا و البته بازی های آسیایی. مدافعی که انصافا یکی از بهترین و ماندگارترین بازیکنان تاریخ پرسپولیس به حساب می آید.

مصاحبه سیدجلال سال ۱۳۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml