خبرورزشی‌گردی| مجتبی جباری: خوشحالم که مربی استقلال نشدم/ دوست نداشتم با آدم‌های بی‌کلاس همراه شوم/ دیدن این موارد واقعا من را آزار داد

مجتبی جباری

مجتبی جباری بازیکن اسبق استقلال ۵ سال قبل حقایقی مربوط به این تیم را در گفت‌وگو با خبرورزشی افشا کرد.

بدون شک طی ۲۰ سال گذشته هیچ بازیکنی در استقلال به اندازه مجتبی جباری با صراحت از وضعیت این باشگاه انتقاد نکرده است. چهره‌ای که گاهی اوقات از شرایط کادر مدیریتی هم خارج می‌شد و حتی صراحتا پیرامون عملکرد اعضای کادر فنی نظر می‌داد.

جباری ششم اسفند سال ۹۷ در گفت‌وگویی اختصاصی با خبرورزشی با تاکید بر این‌که خوشحال است به عنوان دستیار وینفرد شفر مشغول به کار نشد، گفت: نمی‌خواستم و دوست نداشتم روی اصول خودم پا بگذارم. در کلاس‌های مربی‌گری حاضر شدم و از این بابت بسیار هم خرسند هستم. متاسفانه افراد در استقلال به جای خدمت خیانت می‌کنند و این مسئله‌ای است که ضربه بزرگی به استقلال و هوادارانش می‌زند. من اگر می‌خواستم چشمم را روی همه مسائل ببندم و سکوت کنم باور کنید فصل قبل به طور کامل می‌توانستم در استقلال بازی کنم ولی در تمام این سال‌ها هیچ وقت چشمانم را بر روی حقیقت نبسته‌ام چون دوست نداشتم در استقلال با آدم‌های بی‌کلاس همراه شوم.

مجتبی جباری ادامه داد: در استقلال یک عده فقط برای دریافت مطالبات خودشان تلاش کردند و کاری به طلبه بقیه نداشتند. آن‌ها کاری به بازیکنان جوان و شرایطی که در تیم داشتند، نداشتند. فقط با یک آدم کوچک کانال زدند تا به پولشان برسند. این‌ها مواردی بود که دیدنش واقعا من را آزار می‌داد.

مصاحبه قدیمی مجتبی جباری درباره استقلال

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml