درخواست خطرناک یامگا از استقلال؛ پاسپورتم را بدهید؛ می‌خواهم برگردم فرانسه!

درخواست خطرناک یامگا از استقلال؛ پاسپورتم را بدهید؛ می‌خواهم برگردم فرانسه!

خبرورزشی نوشت: برخلاف اخبار منتشر شده از باشگاه استقلال مدافع فرانسوی این تیم امروز از حضور در بانکی که با نماینده باشگاه قرار داشت سرباز زد و پولش را نگرفت!

درخواست خطرناک یامگا از استقلال؛ پاسپورتم را بدهید؛ می‌خواهم برگردم فرانسه!

چندی قبل یکی از مسئولان باشگاه استقلال دور از چشم دیگر مدیران باشگاه گذرنامه عزیزبک آمانوف را به این بازیکن می‌دهد تا هافبک تهاجمی پیشین استقلال بدون اطلاع مسئولان تیم و باشگاه از ایران خارج شود. او در نهایت با استناد به بندهایی از قراردادش باشگاه استقلال آن را یکطرفه فسخ و با باشگاه جدیدی قرارداد بست. این اقدام مسئول باشگاه استقلال که ظاهراً اسم و مشخصاتش هم مشخص شده با این اقدام شرایطی فراهم کرد تا آمانوف که تنها ۱۱۰ هزار دلار از استقلال طلب داشت حالا با استناد بندهایی از قراردادش – به دلیل عدم پرداخت به موقع حقوقش – استقلال را به بیش از نیم میلیون دلار جریمه محکوم کند.

در روزهای گذشته نیز عنوان شد کوین یامگا برای دریافت مطالباتش از استقلال از طریق مدیر برنامه‌هایش اقداماتی را صورت داده به همین خاطر حجت کریمی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال با این بازیکن قرار گذاشت تا امروز با حضور در بانکی که مشخص شده بود طلبش را به صورت نقد به وی بپردازند اما ظاهراً مدافع فرانسوی استقلال نماینده باشگاه استقلال را قال گذاشته است!

از مدیران استقلال خبردار شدیم یامگا در پاسخ به تماس مدیران باشگاه در این باره که چرا به بانک نرفته گفته به بانک نمی‌آید و به جای پول، گذرنامه اش را میخواهد تا بتواند به کشورش برگردد. او که ظاهراً متوجه شده به دلیل مصدومیت حداقل تا یک ماه قادر به همراهی تیم استقلال نیست و تا پایان این فصل دیگر نمی‌تواند تیمش را همراهی کند می‌خواهد همین حالا ایران را ترک کند.

یک مقام مسئول در باشگاه استقلال که نخواست نامش در گفتگویی فاش شود در همین ارتباط گفت: «ما امروز در بانک منتظر یامگا بودیم و پول او به ارزش ۱۸۰ هزار دلار آماده پرداخت و گرفتن رسیده بود اما یامگا از حضور در بانک سرباز زد. چند بار هم با او تماس گرفتیم و خواستیم به بانک بیاید تا پولش را بگیریم اما این اتفاق نیفتاد که باعث تعجب خود ما بود چون تا روز شنبه قرار ما با او این بود که پولش را به صورت نقد بگیرد و از او رسید دریافت پولس را بگیریم».

وی افزود: «اصلا برای همین حاضر شدیم پول نقد تهیه کنیم و طلبش را بدهیم حالا نمی‌دانیم که مدیر برنامه‌هایش از این اقدام چه هدفی را دنبال می‌کند. ظاهراً یامگا می‌خواهد فعلا از ایران برود».

در همین باره باید گفت این خطر باشگاه استقلال را تهدید می‌کند که در صورت خروج یامگا بدون دریافت مطالباتش – که از تاریخ دریافت آن نیز مدتی گذشته – ممکن است در مسیر عزیزبک آمانوف گام برداشته و شکایتی علیه استقلال در فیفا به راه بیندازد.

لازم به ذکر است؛مدیران باشگاه استقلال همچنان در تلاشند تا یا مگا را متقاعد کنند برای دریافت مطالباتش با شرایط باشگاه موافقت کند قطعاً ظرف روزهای آینده این موضوع شفاف تر خواهد شد که این بازیکن از این اقدام چه هدفی را دنبال می‌کند.

بیشتر بخوانید:

  • تصاویر | درگیری لفظی بین ۲ ستاره استقلال

  • رونالدو و یک تصمیم عجیب و غیرمنتظره دیگر

  • عکس | استوری معنادار شهریار پس از جنجال‌های اخیر

۲۵۱۲۵۴

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml