در مرحله دوم صعودی وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید. روند بیت کوین چگونه خواهد بود؟

اکوایران: کوین تلگراف در گزارشی اعلام کرد که بازار ارزهای دیجیتال در آستانه ورود به فاز خلسه است که با نوسانات قیمتی بیشتری همراه خواهد بود.

به گزارش اخبار تایمز، بازار رو به رشد ارزهای دیجیتال در آستانه ورود به مرحله دوم و نهایی خود است و این مرحله با اشتیاق سرمایه گذاران و تغییرات شدید قیمت همراه خواهد بود.

به گزارش کوین تلگراف، جیمز چک، تحلیلگر گلاس‌نود، اظهار داشت: «ما از یک جو صعودی هیجان‌انگیز در بازار ارزهای دیجیتال، که پایین‌تر از سطح قیمت‌های بالا است، به سمت یک بازار صعودی هیجان‌انگیز حرکت می‌کنیم.

به گفته این کارشناس، مرحله به اصطلاح «هیجان‌انگیز» بازار کریپتو در اکتبر ۲۰۲۳ آغاز شد و زمانی پایان یافت که بیت‌کوین در ماه مارس توانست از رکورد قیمتی خود عبور کند.

جیمز چک به کوین تلگراف گفت که ویژگی مرحله بعدی این است که سرمایه گذاران مشتاق تر می شوند و نوسان قیمت افزایش می یابد. به گفته وی: اخبار بیشتر در مورد بیت کوین باعث افزایش تقاضا می شود.

این کارشناس همچنین گفت که بازار گاوی فعلی یکی از قوی ترین روندها در قیمت بیت کوین است. جیمز چک می‌گوید: «به نظر می‌رسد بازار ارزهای دیجیتال به سرعت در حال جلب حمایت سرمایه‌گذاران است و این نشانه خوبی است.

آخرین قیمت بیت کوین و اتریوم

بر اساس داده های سایت Investing، قیمت بیت کوین در روز سه شنبه (۱۴ آوریل) بین ۶۵۶۳۰ تا ۶۹۶۷۳ دلار بود. این ارز دیجیتال تا حدود ساعت ۱۵ به وقت ایران با قیمت بیش از ۶۷۷۰۰ دلار معامله می شد. تغییرات قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته منفی بوده و قیمت آن بیش از ۳۸۰۰ دلار کاهش یافته است. ارزش تراکنش بزرگترین ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۲۲.۴۳ میلیارد دلار بوده و ارزش این ارز دیجیتال نسبت به هفته گذشته ۷ درصد کاهش داشته است.

علاوه بر این، قیمت اتریوم در همان روز از ۳۲۹۳ دلار به ۳۵۰۵ دلار در نوسان بود. این ارز دیجیتال تا ساعت ۱۵:۰۰ به وقت ایران تقریباً ۳۲۹۰ دلار معامله می شد. تغییرات قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته منفی بوده و قیمت آن حدود ۲۵۰ دلار کاهش یافته است. حجم معاملات این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳.۱۹ میلیارد دلار بوده و ارزش اتریوم نسبت به هفته گذشته ۹ درصد کاهش داشته است.

منبع اکو ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml