دستگاه و خط تولید پوست گیری و پرک جو و گندم پاداشی

معرفی دستگاه و خط تولید پوست گیری و پرک جو ، گندم پاداشی با کیفیت عالی که توسط یکی از ماهرترین صنعت کاران این کشور ساخته و عرضه می شود . دستگاه هایی که امکان فرآوری جو ، گندم و انواع غلات و حبوبات را با اهداف انسانی و یا دامی فراهم می آورند.

دستگاه و خط تولید پوست گیری و پرک جو و گندم پاداشی

در این مقاله، به معرفی دستگاه و خط تولید پوست گیری و پرک جو و گندم پاداشی که توسط یکی از ماهرترین صنعتکاران ایران تولید شده‌اند، خواهیم پرداخت. این ماشین آلات با کیفیت بالا و در بالاترین سطح پوستگیر و پرک را به شکل خودکار و اتوماتیک انجام می دهند. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

۱. **دستگاه خط تولید پوست گیر جو و گندم:**

   این دستگاه با کارکرد تخصصی خود، به استخراج بهترین پوسته از دانه‌های جو و گندم می‌پردازد. علاوه بر اینکه توانایی در برداشت پوسته را به حداکثر می‌رساند، کیفیت و سلامت دانه‌ها را نیز حفظ می‌کند. این خط تولید شامل دستگاه متنوعی است.

 1. سه عدد دستگاه بالابر کاسه ای (بالابر قاشقکی) :

در خط تولید جو پوست کنی  لازم است که هر یک از انواع دانه ها را به بالای دستگاه ببرند تا آنها جهت بسته بندی آماده شوند. تنها دلیل استفاده از این دستگاه راحتی کارکرد با آن می باشد. اگر ارتفاع دستگاه بالا باشد دانه هاش به راحتی برای بسته بندی آماده می شوند. در واقع اینکه کارگران بخواهند کیسه های سنگین را به ارتفاع دو متر برسانند برایشان بسیار دشوار می باشد. بر همین اساس این دستگاه یکی از بهترین دستگاه هایی می باشد که کارخانه های تولید جو پوست کنده از آنها استفاده می کنند.

 1. یک عدد دستگاه پوست گیر جو (دستگاه پوست کنی جو و گندم) :

یکی دیگر از دستگاه هایی که در خط تولید جو پوست کنی مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه پوست گیر می باشد. جنس این دستگاه از بدنه آهنی با سنگ های الماس دار می باشد. پوست جو تا حدودی سفت است که به وسیله این دستگاه به خوبی کنده می شود. این دستگاه بر اساس نوع نیاز ظریفیت های متفاوتی دارد و هر یک از کارخانه های تولیدی می توانند براساس نیاز خود آنها را خریداری کنند.

دستگاه پوست گیر گندم و جو ، که به عنوان دستگاه جوپوست کنی هم مورد استفاده قرار می‌گیرد، یکی از تجهیزات مهم در خطوط تولید جوپوست و پوست گیری گندم می‌باشد. این دستگاه با کیفیت ساخت کارخانه پاداشی تولید شده و می‌توان از آن به صورت مستقل برای درآمدزایی استفاده کرد.

کارخانه پاداشی به عنوان اولین تولیدکننده دستگاه پوست گیر گندم و جو تکفاز با کیفیت در ایران به بررسی این دستگاه می‌پردازد. این دستگاه قابلیت تولید انواع پوستگیرهای خانگی و صنعتی را در انواع تناژ دارد، و با استفاده از آن، می‌توان به اشتغال زایی و کسب درآمد بسیار ایده‌آل پرداخت.

دستگاه پوست گیر جو و گندم

 1. یک عدد دستگاه مکنده سبوس

این دستگاه وظیفه مکش سبوس جو را بر عهده دارد.

 1. یک عدد دستگاه سیکلون غبارگیر

وقتی محصول وارد این محفظه حلزونی می شود یک خلا نصبی ایجاد می شود که سبک از سنگین جدا می شود.

 1.  یک عدد دستگاه بوجاری اولیه (الک اولیه)

وظایف این دستگاه: جداسازی کاه و کوزل و دانه های علف های هرز

 1. یک عدد الک ثانویه

جداسازی بلغور از جوپوست کنده

 1. یک عدد سیاه دانه گیر

این دستگاه های سیاه دانه را از محصول جدا می کند

 1. مخازن محصول نهایی

محصول نهایی که همان جوپوست کنده با کیفیت و مورد تایید بازار است، در این مخازن ذخیره و کیسه گیری می شود.

 1. یک عدد دستگاه بارریز (قفل هوا)

وظیفه این دستگاه قفل ها است.

 1. کانال کشی دستگاه ها

تجهیزات لازم برای اتصالات تجهیزات گفته شده

ظرفیت پوستگیرهای جو و گندم پاداشی چقدر است؟

پوستگیرهای پاداشی در انواع کارگاهی تکفاز و صنعتی سه فاز تولید می شود.

نوع خانگی تکفاز ظرفیتی متوسط روزانه ۵۰۰ تا ۶۰۰ کیلوگرم در هشت ساعت کاری را داراست.

نوع صنعتی ظرفیتی معادل دو تن و سه تن در هشت ساعت کاری را داراست. البته لازم به ذکر است در نوع صنعتی شما می توانید خط تولید کامل و مکانیزه را نیز از کارخانه پاداشی بخواهید و همچنین محدودیتی در درخواست ظرفیت های بالاتر ندارید!

۲. **دستگاه  خط تولید پرک گندم و جو و ذرت و غلات و حبوبات :**

   این دستگاه به تولید پرک از دانه‌های گندم و جو و ذرت و انواع غلات و حبوبات می‌پردازد. با بهره‌گیری از فناوری مدرن، این دستگاه به ارائه پرک با کیفیت بالا و ارزش غذایی مناسب برای مصرف دام‌ها و پرورش‌دهندگان می‌پردازد. همچنین پرک جو و گندم و نیز جودوسر برای مصارف انسانی با کیفیت عالی از اصلی ترین محصولات این خط تولید است.

دستگاه خط تولید جو پرک و گندم پرک بخارپز شده، به عنوان یک تجهیزات پیشرفته و نوآورانه در زمینه صنعت تولید جو پرک و گندم پرک بخارپز شده معرفی می‌شود. این دستگاه جهت تولید دو نوع پرک از دانه‌های جو و گندم، به نام‌های جو پرک و گندم پرک بخارپز شده، از کارخانه پاداشی به بازار عرضه شده است.

خط تولید پرک ذرت ، جو ، گندم و غلات و حبوبات

قبل از ورود به جزئیات فنی دستگاه، مهم است که با خصوصیات و ویژگی‌های منحصر به فرد این دو نوع پرک آشنا شویم. جو پرک و گندم پرک بخارپز شده به عنوان محصولات با کیفیت و ارزش غذایی بالا شناخته می‌شوند که از دانه‌های اصلی گندم و جو تولید می‌شوند. این محصولات به عنوان یک گزینه تغذیه‌ای متنوع و مفید برای دامداران و پرورش‌دهندگان عرضه می‌شوند.

دستگاه خط تولید جو پرک و گندم پرک بخارپز شده از طراحی و فناوری مدرن بهره می‌برد تا به تولید این دو نوع پرک با کیفیت بالا و با استفاده از روش بخارپزی بپردازد. این خط تولید نه تنها به بهبود کیفیت محصولات معرفی شده می‌پردازد بلکه بهره‌وری در فرآیند تولید نیز را افزایش می‌دهد.

با ارائه این دستگاه، کارخانه پاداشی نشان از تعهد به ارائه محصولات با استانداردهای بالا و بهبود مستمر در حوزه تولید پرک دامی دارد. این اقدام به دامداران امکان می‌دهد تا از محصولات با کیفیت و مغذی برای تأمین تغذیه به بهترین شکل ممکن برای دام‌های خود بهره‌مند شوند.

جوپرک دامی پاداشی

دستگاه خط تولید جو پرک و گندم پرک بخارپز شده، به عنوان یک تجهیزات پیشرفته و نوآورانه در زمینه صنعت تولید جو پرک و گندم پرک بخارپز شده معرفی می‌شود. این دستگاه جهت تولید دو نوع پرک از دانه‌های جو و گندم، به نام‌های جو پرک و گندم پرک بخارپز شده، از کارخانه پاداشی به بازار عرضه شده است.

چرا جو پرک بخار پزشده پاداشی آجیل ارزان دامی است؟

کارخانه پاداشی در مورد یکی از محصولات پرک شده خود یعنی جو پرک اینگونه توضیح می دهد.

ذرت پرک و جو پرک بخارپز شده مراحل زیر را طی می کند تا به مرحله تولید برسد:

 • پرک شدن
 • بخارپز شدن و استرلیزه شدن
 • سورتینگ و خشک کنی

این مراحل چندین ویژگی مهم در این محصول ایجاد میکند. اولین و مهم ترین ویژگی آن این است که به دلیل پرک شدن و پخته شدن، جذب محصول بسیار بالاتر می رود که در واقع این محصول را تبدیل به یک آجیل دامی می کند و ارزش غذایی آن را فوق العاده بالا می برد.

دام های گران‌قیمت و اسب هایی که برای پرورش آنها زحمت های بسیاری کشیده می شود تا در فستیوال ها و مسابقات نمایشی و رسمی از آن‌ها استفاده شود نیازمند مراقبت های ویژه هستند تا زحمات چندین ساله پرورش دهندگان این حیوانات با نادیده گرفتن نیازهای اولیه آنها از بین نرود. یکی از نیازهای مهم این گونه حیوانات تغذیه آنها می باشد. در کارخانه پاداشی ما بر آن شدیم تا تغذیه چنین حیواناتی را به شکل عمده برای هر یک از استان‌ها و شهرهای کشور عزیزمان و حتی کشورهای همسایه تامین کنیم.

ما در فرآیند فرآوری خوراک جو پرک (آجیل) این محصول را قبل از پخت غبار گیری کرده و پس از بوجاری و سورتینگ آن، این محصول را به وسیله ماشین آلات تولید شده در کارخانه پاداشی با کیفیت بسیار عالی پخته و استریل می نماییم.

امیدواریم که این مقاله معرفی کارخانه پاداشی برای شما مفید بوده باشد. اگر تمایل داشتید که با این کارخانه همکاری داشته باشید و برای دریافت اطلاعات کامل می توانید با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید یا به آدرس اینترنتی زیر مراجعه کنید:

۰۹۱۴۴۵۱۵۸۳۷
۰۹۹۰۴۴۷۷۰۰۸
padashi.co

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml