عاملان شهادت سرهنگ شهرکی بلاخره دستگیر شدند؟

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری تعدادی از عاملان شهادت سرهنگ شهرکی و همسرش در کمتر از ۴۸ ساعت در شهرستان سراوان خبر داد.

سردار دوستعلی جلیلیان گفت: در پی ترور ناجوانمردانه سرهنگ علیرضا شهرکی و همسرش در شهرستان سراوان دستگیری عاملان اصلی این جنایت به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت، که نهایتا امروز در پی اقدامات فنی و اطلاعاتی کارآگاهان زبده و تیم های تخصصی پلیس ، ۳ نفر از عاملان شهادت سرهنگ شهرکی و همسر با وفایش شناسایی و در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: مأموران غیور پلیس با اقدامات فنی و تخصصی و سرنخ های به دست آمده توانستند در یک عملیات ضربتی و سریع ۳ نفر از عوامل ترور را شناسایی و دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: یک نفر از این عاملان وابسته به گروهک تروریستی جیش الظلم بوده و در مخفیگاه این تروریست های کوردل تعداد ۲ قبضه سلاح کلاش و یک قبضه کلاکوف و به همراه تعدادی خشاب و مقادیری مهمات، یک دستگاه خودرو پژو پارس سرقتی و یک خودرو پژو ۴۰۵ کشف و ضبط شد.

سردار جلیلیان افزود: شهید شهرکی از کارآگاهان خبره انتظامی در سطح کشور بود و ۲ دهه از بهترین دوران عمر خویش را وقف خدمت به مردم استان کرد و نیمی از عمر خدمتی در شهرستان سراوان حضور تاثیر گذار و فعالی داشت.

وی در ادامه افزود: با توجه به نوع ماموریت و تخصص ایشان که در کشف جرایم عهده دار بودند، ضربات مهلکی به کانون های جرم و شبکه ها و سرشبکه های سازمان یافته مجرمان زده بودند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: معاندان و تروریست های کوردل برنتابیدند و به جان او و خانواده اش سوء قصد کرده و در سحرگاهی که ایشان فرزندان برومندش را روانه مدارس می کرد مورد ترور ناجوانمردانه قرار گرفت و خودش و همسر بزرگوارش که در تمام مراحل زندگی و خدمتی هم پا و همراه ایشان بود به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml