دوبلور خاطره انگیز در بیمارستان بستری شد

به گزارش اقتصاد۱۰۰، فرشید شکیبا مدیر واحد دوبلاژ سیما در گفت و گویی با ایسنا، ضمن تشریح وضعیت این دوبلور پیشکسوت بیان کرد:با هماهنگی رئیس مرکز بهداشت صداوسیما گروهی به منزل آقای والی زاده اعزام شدند و پس از بررسی و معاینه ایشان را به بیمارستان منتقل کردند که تحت مراقبت قرار بگیرند. ایشان سابقه بیماری نداشتند و در حال حاضر شرایط و وضعیت عمومی جسمی شان خوب است اما به دلیل مشکلات تنفسی باید تحت مراقبت باشند.

به گفته مدیر واحد دوبلاژ سیما، منوچهر والی زاده که در طول این مدت برای آثار نورزی با واحد دوبلاژ همکاری داشته، هفته پیش نیز برای دوبله یکی از فیلم های نوروزی قرار بود به واحد دوبلاژ برود اما به دلیل مشکل تنفسی این اتفاق نیفتاد.

شکیبا تاکید کرد که منوچهر والی زاده یک الی دوروز آینده از بیمارستان مرخص خواهد شد.

وضعیت جسمی منوچهر والی زاده در بیمارستان

والی زاده اخیرا در مراسم تشیع و خاکسپاری زنده یاد پرویز ربیعی حاضر شده بود و در گفت و گویی با ایسنا گفته بود: تقریباً همه همکاران قدیمی مان در مراسم استاد ربیعی حضور داشتند و ایشان را بدرقه کردند. با وجود هوای سرد من خودم واقعاً شرایط مناسبی نداشتم اما نمی توانستم هم نروم. ما سال ها در کنار هم بودیم، در کنار هم خندیدیم، بی پول بودیم، با پول بودیم. هرچه که بودیم با هم بودیم و استاد ربیعی از دوستان قدیمی ام بود روحشان شاد.

منوچهر والی زاده در بخشی از صحبت هایش گفته بود: وقتی با این سن و سالمان محبت های شما را می بینیم عمرمان دوچندان می شود که هنوز ما را از یاد نبرده اید و همیشه به یاد ما هستید. به کار ما احترام می گذارید و برایتان مهم است. کارهای ما را گزارش می کنید و احوال پرسمان هستید و ما به همین محبت ها دلگرمیم.

انتهای پیام

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml