دو خبر مهمی که قیمت سکه را زیر و رو می کند

اقتصاد ۱۰۰- بنابر اعلام اتحادیه طلا و جواهر قیمت سکه امامی در معاملات نقدی روز شنبه در حول‌و‌حوش ۳۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بسته شد که نسبت به عصر پنجشنبه هفته قبل ۲۵۰ هزار تومان گران شده بود. برخی از تحلیلگران در بازار شنبه سیگنال فروش سکه‌های ۸۶ و قدیم را دادند و مدعی بودند که قیمت این سکه‌ها بعد از عرضه سکه‌های جدید بانک مرکزی ارزان خواهد شد.

دو خبر مهمی که قیمت سکه را زیر و رو می کند

در شرایط فعلی در بازار طلا و سکه دو خبر مورد توجه معامله‌گران است. طبق خبرهای منتشر شده قرار است دهمین جلسه حراج شمش طلای استاندارد در روز سه‌شنبه هشتم اسفندماه ۱۴۰۲، انجام شود. از سوی دیگر مرکز مبادله ایران اعلام کرده در تاریخ ۱۳ اسفند ماه ۱۴۰۲ عرضه گسترده سکه را آغاز خواهد کرد.

با این همه، تحلیلگران فنی معتقدند قیمت سکه امامی در بازار امروز مرز ۳۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را پیش‌روی خود دارد. به عقیده این دسته درصورتی‌که سکه بالای مرز ۳۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تثبیت دهد، احتمال رسیدن تدریجی آن به پله هشتم کانال مذکور وجود دارد.

با این حال اگر سکه مرز ۳۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را از دست دهد ممکن است تا محدوده ۳۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان عقب‌نشینی کند.

منبع:طلا

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml