رمز قهرمانی پرسپولیس از زبان سلطان قرمزها

رمز قهرمانی پرسپولیس از زبان سلطان قرمزها

برنا نوشت: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد قهرمانی این فصل سرخپوشان و نظرش در مورد بهترین بازیکن پرسپولیس صحبت کرد.

رمز قهرمانی پرسپولیس از زبان سلطان قرمزها

علی پروین در مورد قهرمانی پرسپولیس در فصل اخیر لیگ برتر فوتبال ایران گفت: معلوم بود که پرسپولیس قهرمان می‌شود. تیم یحیی کامل و بی‌نقص بود و از هفته دهم مشخص بود که قهرمان می‌شود. البته پرسپولیس امسال شرایط سختی داشت و حواشی هم به وجود آمد اما یحیی توانست خودش را جمع‌وجور کند.

وی ادامه داد: سپاهان بودجه خوبی داشت و استقلال هم تیم بدی نبود. قهرمان نشدن استقلال و سپاهان چیزی از ارزش‌های آنها کم نمی‌کند ولی واقعا در کورس با پرسپولیس چند بازی کم آوردند. در کل امیدوارم که یحیی با پرسپولیس به قهرمانی در آسیا هم برسد تا یحیی رکوردی جاودانه بزند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد شرایط مدیریتی این باشگاه و البته استقلال خاطرنشان کرد: باید به وضعیت مدیریت آنها سر و سامان بدهند. به نظرم حمید سجادی به عنوان وزیر ورزش که خودش هم از جنس ورزش است باید دخالت کند و نباید اجازه بدهد غیر ورزشی‌ها در ورزش و فوتبال دخالت کنند.

وی افزود: تنها استرس من این است که پرسپولیس مثل استقلال از آسیا حذف شود. همه دلخوشی پرسپولیسی‌ها حضور در لیگ قهرمانان آسیا و قهرمانی در این مسابقات است. وقتی خدای نکرده پرسپولیس در آسیا نباشد اصلا چرا در لیگ یا جام حذفی شرکت کند؟

پیشکسوت پرسپولیس درباره عملکرد رضا درویش در این باشگاه هم گفت: درویش بنده خدا کلا دنبال باز کردن حساب‌های پرسپولیس و پرداخت بدهی‌های گذشته است. در مدت زمان حضور او در پرسپولیس طلب ۵۰ میلیونی یک آب میوه فروشی شده یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان! متاسفانه هر روز حساب‌های پرسپولیس بسته است و باید شرایط درویش باید مدام فکر بدهی‌های باشگاه باشد.

پروین در پاسخ به این سوال که به نظرش کدام بازیکن نقش بیشتری در قهرمانی پرسپولیس داشت، گفت: همه بازیکنان خوب بودند و قابل احترام. زمانی که خودم هم مربیگری می‌کردم معتقد بودم ما مربیان تا کنار خط زمین مربی هستیم و تاثیرگذار و در داخل زمین بازیکنان هستند که زحمت می‌کشند. با این وجود به نظرم وحید امیری شاهکار است و از نظر فوتبالی و اخلاقی نظیر ندارد. واقعا ماشاءالله به جز دروازه می‌تواند در همه جای زمین برای پرسپولیس بازی کند.

۲۵۱۲۵۱

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml