رویای بزرگ فرهاد مجیدی؛ نیمکت تیم ملی امارات!

رویای بزرگ فرهاد مجیدی؛ نیمکت تیم ملی امارات!

ایران ورزشی نوشت: اتحاد کلباء با هدایت فرهاد مجیدی این فصل عملکرد قابل قبولی داشت.

رویای بزرگ فرهاد مجیدی؛ نیمکت تیم ملی امارات!

در امارات از فرهاد مجیدی به‌عنوان یک مربی خوب و صاحب سبک یاد می‌شود و دلیل آن هم نتایجی است که او با اتحاد کلباء کسب کرده. مجیدی بعد از اینکه یک فصل بدون شکست را پشت سر گذاشت و بعد از ۹ فصل استقلال را قهرمان لیگ برتر کرد، در حالی‌ که با آبی‌ها هنوز قرارداد داشت، تهران را ترک کرد و راهی امارات شد تا رهبری تیم اتحاد کلباء را برعهده بگیرد.
پیش از پایان فصل زمزمه‌های جدایی فرهاد مجیدی از استقلال در صورت قهرمانی تیم در لیگ برتر وجود داشت اما همه تصور می‌کردند تیمی که قرار است هدایت آن را برعهده بگیرد الوصل، تیم دوران بازی‌اش است ولی او رهبری تیم اتحاد کلباء را برعهده گرفت. تیمی که سابقه الوصل را در فوتبال امارات ندارد.
هفته‌ها پیش از پایان فصل باشگاه اتحاد کلباء تصمیم به تمدید قرارداد فرهاد مجیدی گرفت. هر چند رؤیاپردازی او و حضور در نیمه بالای جدول و حرکت سایه به سایه کنار مدعیان نیمه‌تمام ماند اما اتحاد کلباء به نسبت فصل گذشته پیشرفت‌های محسوسی داشته است. این تیم پیش از فرهاد مجیدی با ۲۸ امتیاز یازدهم شد اما با فرهاد مجیدی ۳ برد بیشتر به دست آورد و با ۳۳ امتیاز در رده هشتم جدول قرار گرفت. سه پله صعود برای تیم اتحاد کلباء اتفاق کوچکی نیست و می‌تواند زمینه رشدهای بعدی را مهیا کند.
نکته مهم دیگر در مورد عملکرد فرهاد مجیدی در تیم اتحاد کلباء بها دادن به جوان‌ها در ترکیب تیم بوده. او علاوه بر تیم ملی بزرگسالان به تیم‌های ملی پایه امارات هم بازیکن داده که این نشان می‌دهد فرهاد مجیدی گام‌های اول را در تیم اماراتی درست برداشته. او به واسطه تجربیاتی که در این فصل از بازی‌های لیگ برتر امارات به دست آورد، به طور حتم می‌تواند فصل بهتری را برای خود و تیمش ترسیم کند. بخصوص گل‌هایی که تیمش در دقایق پایانی دریافت می‌کرد و امتیازهای زیادی را به این بهانه از دست داد. بخوبی می‌دانیم یکی از رؤیاهای فرهاد در فوتبال امارات رسیدن به نیمکت تیم ملی این کشور است. این بهترین انگیزه مجیدی برای ادامه دادن در تیم اتحاد کلباء و به جا گذاشتن کارنامه‌ای بهتر است.

۲۵۸ ۲۵۸

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml