سرمربی استقلال مشخص شد

نظر اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد مربی فصل بعد استقلال تغییر کرده و همان طور که پیش بینی می‌شد، امروز سرمربی جدید تیم استقلال معرفی نشد.

حجت کریمی، سرپرست مدیر عاملی باشگاه استقلال در برنامه فوتبال برتر گفته بود، در صورتی که ریکاردو ساپینتو به ما تا پنج شنبه جواب ندهد، سرمربی جدید را معرفی خواهیم کرد. در حالی که ریکاردو ساپینتو روز چهارشنبه تکلیف خود را با تیم استقلال مشخص کرد و امروز به عنوان سرمربی جدید تیم آپوئل معرفی شد، باشگاه استقلال هنوز سرمربی جدید خود را معرفی نکرد.

ابتدا قرار بود جواد نکونام به عنوان سرمربی جدید تیم استقلال معرفی شود اما به نظر می‌رسد اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال روی سرمربی خارجی سوئیچ کردند و به همین خاطر به نظر می‌رسد، انتخاب سرمربی تیم استقلال به هفته آینده موکول شده است.

باشگاه استقلال امروز در بیانیه خود نوشت:« سرپرست مدیرعاملی باشگاه از روز گذشته مذاکرات اولیه را با چند مربی با کارنامه و موجه آغاز کرده و با در نظر گرفتن جمیع جهات، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین مربی انتخاب خواهد شد. باشگاه استقلال از تک تک دقایق استفاده می‌کند تا هرچه زودتر، مناسب‌ترین انتخاب را انجام دهد زیرا به اهمیت سرعت و دقت برای انتخاب کادرفنی، واقف هستیم. از اصحاب محترم رسانه و هواداران گرامی نیز درخواست می‌کنیم فقط به اخبار رسمی توجه کنند و اجازه دهند باشگاه در آرامش و تمرکز، پروسه انتخاب سرمربی را به نتیجه برساند.»

۲۵۸۲۵۸

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml