سریال حیثیت: اینجا پای حیثیت در میان است | اختصاصی در فیلیمو

تابستان از راه رسیده است و فیلیمو با برنامه‌های جذاب برای برای مخاطبان خود آماده استقبال از فصل گرماست. اگر شما هم قصد دارید برای اوقات فراغت خود برنامه‌ریزی کنید، پیشنهاد می‌کنیم که سهم ویژه‌ای را به فیلم‌ها و سریال‌های فیلیمو اختصاص دهید.

گل سر سبد برنامه‌های فیلیمو برای تابستان سال ۱۴۰۲، سریال حیثیت است. از نام این سریال مشخص است که باید خود را برای تماشای یک ملودرام اجتماعی تمام عیار آماده کنیم. خیلی از مخاطبان به‌دنبال اطلاعاتی درباره این سریال هستند تا با حال و هوای آن آشنایی پیدا کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا ببینیم با چه داستان حیثیتی سروکار داریم.

موضوع سریال حیثیث چیست؟

“زخمی، عمیق‌تر از انزوا… ‌پای «حیثیت» در میان است!” این توضیح کوتاهی است که درباره موضوع سریال حیثیت منتشر شده است. این سریال در ژانر درام و خانوادگی آماده شده است و سوژه‌ای اجتماعی را دنبال می‌کند. هنوز اطلاعات بیشتری درباره موضوع سریال منتشر نشده است؛ اما حیثیث واژه‌ای است که در فرهنگ ایرانی اهمیت بالایی دارد. وقتی از حیثیت در جایی سخن به میان می‌آید، پشت بند آن معمولا واکنش‌های جدی از سوی افراد را شاهد هستیم. بنابراین اگر شما هم برای تماشای یک داستان حیثیتی آماده هستید، سریال حیثیت را به هیچ عنوان از دست ندهید.

سجاد پهلوان زاده این بار به سراغ سوژه‌ای اجتماعی رفته است

نام سجاد پهلوان زاده در سینمای ایران به‌نوعی با محمد حسین مهدویان گره خورده است. پهلوان زاده به‌عنوان تدوینگر در فیلم مرد بازنده و سریال زخم کاری با مهدویان همکاری کرده است. البته مینی سریال جذاب سقوط در سال ۱۴۰۱ باعث شد که سینمای ایران شاهد متولد شدن یک استعداد جدید در زمینه کارگردانی باشد. سجاد پهلوان زاده به‌عنوان اولین تجربه کارگردانی به سراغ موضوع مهم و حساس داعش رفت. بسیاری از منتقدین نیز اذعان کرده‌اند که او عملکرد موفقی را در تجربه نخست از خود به‌جای گذاشته است.

به فاصله یک سال این بار شاهد هستیم که سجان پهلوان زاده، موضوعی کاملا متفاوت از سریال امنیتی سقوط را به‌عنوان سوژه سریال‌سازی انتخاب کرده است. این تصمیم به‌خوبی نشان از جسارت پهلوان زاده در انتخاب موضوعات جدید برای ساخت سریال دارد. محمد حسین مهدویان نیز مانند سریال سقوط در جریان پروژه حیثیت نیز به‌عنوان مشاور کارگردان در کنار پهلوان زاده حضور داشته است. باید منتظر ماند و دید که سریال حیثیت نیز مانند سقوط موفق به جلب نظر تماشاگران می‌شود یا خیر.

خانم‌ها و آقایان؛ مهدی حسینی نیا این بار در نقش اصلی سریال حیثیث

اگر اهل فوتبال هستید، به‌خوبی می‌دانید خیلی از ستاره‌ها معمولا دیر شناخته می‌شوند. در فوتبال ایران نیز از این چهره‌ها کم نبودند. امثال علی دایی و وحید امیری نمونه‌های بارزی از این موضوع هستند. این رویه در سینما نیز وجود دارد. برخی از چهره‌ها هستند که خیلی دیر شناخته می‌شوند و عملکرد درخشانی را در فیلم‌ها و سریال‌ها از خود به‌جای می‌گذارند. هادی هجازی‌فر یکی از این چهره‌هاست که با فیلم ماجرای نیم روز مهدویان به سینما معرفی شد.

 

یکی از دیگر از چهره‌هایی که در این سال‌ها به عنوان نقش مکمل درخشیده، مهدی حسینی نیا است. هنرنمایی او را در فیلم مصلحت و شنای پروانه و سریال‌هایی مانند رهایم کن و یاغی همه علاقه‌مندان به سینما در خاطر دارند. این بار اما قرار است مهدی حسینی نیا را به‌عنوان نقش اصلی سریال حیثیت ببینیم. موضوعی که بسیاری از طرفداران بازی مهدی حسینی نیا را به وجد آورده است و بی‌صبرانه منتظر تماشای بازی او در سریال حیثیت هستند.

سریال حیثیت: اینجا پای حیثیت در میان است | اختصاصی در فیلیمو

پخش اختصاصی سریال حیثیت در فیلیمو

سریال حیثیت به‌صورت اختصاصی از طریق پلتفرم فیلیمو در تابستان ۱۴۰۲ پخش می‌شود. پیش‌بینی زمان تقریبی پخش این سریال، نیمه تیرماه است. اگر جزء طرفداران سریال سقوط بودید و مایل هستید که عملکرد سجاد پهلوان‌زاده را در یک ژانر دیگر تماشا کنید، پیشنهاد می‌کنیم که سریال حیثیت را تحت هیچ شرایطی از دست ندهید. ساعت‌ها را کوک کنید. پای حیثیت در میان است.

 

«نویسنده : مجید عباس نژاد»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml