سقوط کن تا ۲۵۰ میلیون یورو پاداش بگیری!

اورتون برای بقا در لیگ انگلیس تلاش می کند اما در صورتی که این تیم به لیگ دسته دو سقوط کند، شمار زیادی از بازیکنان آنها جدا می شوند و می توانند از فروش ستارگان خود درآمد قابل توجهی داشته باشند.

لسترسیتی و لیدز فقط دو امتیاز کمتر از اورتون دارند اما اگر تیم آبی پوش شهر لیورپول سقوط کند، شمار زیادی از بازیکنان آنها جدا خواهند شد و البته درآمد قابل توجهی نصیب مدیران این تیم می شود.

سان گزارش داده است که سقوط لستر باعث خواهد شد تا شمار زیادی از ستارگان این تیم جدا شوند و بیش از ۲۵۰ میلیون یورو به حساب این باشگاه واریز شود. ستارگانی نظیر جوردن پیکفورد، کالورت لوین، مک نیل، ایووبی و آمادو اونانا ممکن است که جدا شوند. به این لیست می توان عبدلایه دوکوره را هم اضافه کرد که در مسیر جدایی از اورتون قرار دارد.

شان دیچ سرمربی اورتون می داند که سه بازی آینده برای بقای تیمش خیلی مشکل است. آنها یکشنبه بازی بسیار حساس و دشواری مقابل منچسترسیتی پیش رو دارند، بعد از آن باید به مصاف ولورهمپتون بروند و آخرین بازی فصلشان هم مقابل بورنموث خدا خواهد بود که در آن بازی مشخص خواهد شد که اورتون جشن بقا در لیگ انگلیس را گرفته یا این که به خاطر سقوط به چمپیونشیپ ناراحت و اندوهگین است.

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml