سیری ناپذیری یک شرکت آمریکایی در خرید بیت کوین

اکوایران: یک شرکت آمریکایی به نام MicroStrategy با خرید بیت کوین بیشتر در ماه گذشته ذخایر این ارز دیجیتال خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده است.

به گزارش اخبار تایمز، شرکت «MicroStrategy» (MicroStrategy)، تولیدکننده نرم‌افزار تجاری که خرید بیت‌کوین را به عنوان بخشی از استراتژی شرکت‌های خود گنجانده است، مجموع دارایی‌های خود در این ارز دیجیتال را به بیش از ۸ میلیارد دلار رسانده است.

به گزارش بلومبرگ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده روز چهارشنبه (۶ دسامبر) اعلام کرد که این شرکت آمریکایی به رهبری حامی بیت کوین مایکل سیلر، ۱۴۶۲۰ بیت کوین را از ۳۰ نوامبر تا ۲۶ دسامبر به قیمت ۶۱۶ میلیون دلار خریداری کرده است. . این خرید مجموع دارایی های دیجیتال MicroStrategy را به ۱۸۹۱۵۰ بیت کوین می رساند که تقریباً ۱٪ از ۱۹.۵۸ میلیون بیت کوین استخراج شده است.

سهام این شرکت در سال جاری بیش از ۳۰۰ درصد افزایش یافته است و از رشد تقریباً ۱۵۰ درصدی بیت کوین در سال ۲۰۲۳ بهتر عمل کرده است.

آخرین قیمت بیت کوین و اتریوم

بر اساس داده های سایت Investing، قیمت بیت کوین در روز چهارشنبه (۶ ژانویه) از ۴۲۱۱۵ دلار تا ۴۳۲۰۹ دلار متغیر بود. این ارز دیجیتال تا حدود ساعت ۲۳ به وقت ایران با قیمت بیش از ۴۳۰۸۰ دلار معامله می شد. تغییرات قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته مثبت بوده و قیمت آن حدود هزار دلار افزایش یافته است. حجم تراکنش های بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۳۸.۲۴ میلیارد دلار بوده و ارزش این ارز دیجیتال نسبت به هفته گذشته ۲ درصد کاهش داشته است.

علاوه بر این، قیمت اتریوم در همان روز از ۲۲۱۳ دلار به ۲۳۷۵ دلار در نوسان بود. این ارز دیجیتال تا ساعت ۲۳:۰۰ شب به وقت ایران در حدود ۲۳۵۰ دلار معامله می شد. تغییرات قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته مثبت بوده و قیمت آن بیش از ۱۳۰ دلار افزایش یافته است. حجم تراکنش های اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲.۹۳ میلیارد دلار بوده و ارزش این ارز دیجیتال نسبت به هفته گذشته بیش از ۵ درصد رشد داشته است.

منبع اکو ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml