شبهای قزوین امن می شود

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری ۲۵ نفر از افراد معلوم‌الحال و مزاحمین خیابانی در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در پارک‌ها و تفرجگاه‌های شهرستان قزوین خبر داد. 

شبهای قزوین امن می شود

به گزارش اقتصاد۱۰۰ به نقل ار ایسنا، سرهنگ داود عبدالمالکی اظهار کرد: در پی مطالبات مردمی مبنی بر ارتقاء احساس امنیت، چندین مرحله طرح شبانه پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز در قالب طرح ارتقاء امنیت اجتماعی توسط پلیس‌های تخصصی و کوپ‌های تابعه در سطح بوستان‌های شهرستان قزوین به اجرا در آمد.

وی ادامه داد: در این طرح که با هدف برخورد با موتورسواران متخلف و مزاحمین خیابانی اجرا شد،  ۲۵ نفر از افراد معلوم‌الحال دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

بنا بر اعلام روابط عمومی نیروی انتظامی استان قزوین، جانشین فرمانده انتظامی استان بیان کرد: طرح تشدید ارتقاء امنیت اجتماعی محله‌محور با هدف برقراری امنیت پایدار در مناطق جرم‌خیز و با همکاری خوب مردم محلات با پلیس به‌صورت ضربتی و مستمر در طول سال اجرا می‌شود.

عبدالمالکی با بیان اینکه بدون مشارکت و همراهی شهروندان، حصول امنیت مطلوب مقدور نیست، ضمن قدردانی از مشارکت شهروندان در تولید امنیت از آنان خواست هشدارها و توصیه‌های پلیس را جدی بگیرند.چه زمانی طلا بخرم؟

چه زمانی طلا بخرم؟

تکنیک‌های دریافت سود روی طلا (+ پیش بینی قیمت طلا) رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

ثبت نام رایگان در وبینار آموزشی
ظرفیت محدودوبگردی


منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml