طعنه سنگین سردار آزمون به قطری‌ها؛ به آنها فکر نمی‌کنیم!

طعنه سنگین سردار آزمون به قطری‌ها؛ به آنها فکر نمی‌کنیم!

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: تیم ملی همدل، هم قسم و منسجم است و همه جانمان را برای ایران می‌دهیم.

سردار آزمون در آستانه بازی با قطر در نیمه نهایی جام‌ملت‌ها تاکید کرد: نکته مهم این است که تیم یکدل و منجسم است، بازیکنان جوان تا با تجربه‌ها همه در کنار هم بوده و این یکدلی نقطه قوت تیم ایران است. کادرفنی آنچه از ما خواست در ۴۵ دقیقه اول اجرایی نشد اما توانستیم در نیمه دوم به آن عمل کنیم و در نهایت برنده شدیم.

وی ادامه داد: تیم ما نترس است، فرقی ندارند با چه تیمی بازی داریم مهم این است که همه می‌دانیم چه می‌خواهیم. وقتی در مرحله حذفی تیم گل می‌خورد کار سخت می‌شود اما دیدید همه تیم از داخل زمین گرفته تا بیرون، همه انگیزه بالایی برای بردن داشتند.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: تمرکز خودمان را تا لحظات آخر از دست ندادیم، وقتی در لحظات پایانی گل می‌زنید و می‌برید خیلی لذت بخش است. وقتی در تیم نوجوانان بودم مثل همه بازیکنان دیگر الگویی داشتم. کریم انصاری‌فرد در سایپا و در اوج بود و من امروز این افتخار را دارم با او در تیم ملی همبازی باشم و اگر موفق است چون دل پاکی دارد و تلاش می‌کند. در هر بازی او کنار زمین با ما می‌دود و برای او فرقی ندارد در زمین است یا بیرون.

آزمون در مورد محمد محبی هم گفت: با او خیلی صحبت کردم، بازی او چیزی نبود که در این جام دیدیم و در بازی بزرگی مانند ژاپن این را به خوبی نشان داد. مهدی قائدی هم خیلی می‌تواند به تیم کمک کند. این را هم بگویم قبل از بازی با ژاپن خیلی روی من فشار بود. سال‌ها کنار مهدی بازی کرده بودم و چشم بسته همدیگر را در زمین پیدا می‌کردیم اما در بازی مقابل ژاپن برادر بزرگترم نبود و این برایم خیلی سخت بود. ما به هم خیلی عادت داریم و قول داده بودم از هیچ تلاشی دریغ نکنم.

وی در مورد ضربه پنالتی ایران برابر ژاپن تاکید کرد: حسین کنعانی‌زادگان خیلی کم دیده شد. کاری که او کرد در ذهن‌ها باقی خواهد ماند. در زمان لازم در بهترین موقعیت به داد تیم ملی رسید و ما این را فراموش نخواهیم نکرد. او یک بار حرفی زد که برداشت دیگری از آن شد و آنهایی که او را می‌شناسند این را به خوبی می‌دانند.

مهاجم ملی‌پوش فوتبال کشورمان در مورد بازی با قطر تاکید کرد: می‌دانیم کجا هستیم و قرار است چه بکنیم. همدل شدیم و برای تیم ملی جانمان را هم می‌دهیم. تیم خوبی هستند اما ما به آنها فکر نمی‌کنیم. ما به تیم خودمان، نیمکت تیم ملی و مجموعه تیم فکر می‌کنم. قطری‌ها به دنبال جایگاه و صندلی استادیوم هستند اما یادتان نرود ما در ورزشگاه یکصدهزار نفری بازی کردیم و با این چیزها مشکلی نداریم.

او در مورد صحبت‌های امیر قلعه‌نویی بین دو نیمه گفت: او با صحبت‌های انگیزشی خود تیم را متحول کرد، اینکه شما هنوز بازی خودتان را نکرده‌اید باعث شد در ۴۵ دقیقه دوم با آن شرایط به میدان بیاییم و امیدوارم در فینال باشیم.

بیشتر بخوانید: انتخاب عجیب AFC برای قضاوت ایران و قطر/ داور کم‌تجربه عرب این دیدار را سوت می‌زند

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml