بلیت بازی پرسپولیس و نساجی به میلیون رسید!!!

برای هفته آخر و دیدار تعیین کننده قهرمانی بازی پرسپولیس و نساجی، تنها ۶ هزار بلیت برای ده‌ها هزار متقاضی صادر شد و جمعیت بزرگی قادر به تهیه بلیت نشدند.

دیدار هفته سی‌ام لیگ برتر بین نساجی مازندران و پرسپولیس تهران در ورزشگاه وطنی قائمشهر برگزار می‌شود. دیداری که نقش اصلی را در تعیین قهرمان این فصل لیگ برتر خواهد داشت. طبق تصمیم برگزارکنندگان، شش هزار بلیت با ۱۰ درصد سهم هواداران پرسپولیس در سامانه برای فروش بارگذاری شد.

با وجود اینکه این دیدار برای نساجی اتفاقی مهم و درخوری ندارد اما برای تمام مدعیان قهرمانی، تاثیرگذار خواهد بود و در حقیقت فینال لیگ برتر در ورزشگاه وطنی قائمشهر برگزار خواهد شد. جایی که پرسپولیس با پیروزی موفق می‌شود بدون در نظر گرفتن نتایج رقبا، جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

دیدن قهرمانی تیم محبوب از نزدیک ده‌ها هزار نفر را در صف خرید بلیط قرار داد و سامانه بلیت فروشی از ساعت ۶ برای عموم باز شد. ابتدا به دلیل تعداد بالای متقاضی سامانه از دسترس خارج شد. در ادامه و بعد از برخط شدن دوباره سایت تمام ۶۰۰ بلیط مربوط به هواداران پرسپولیس در کمتر از ۷ دقیقه به فروش رفت.

باشگاه نساجی برای جلوگیری از فروش بلیت به هواداران رقیب، شیوه جالبی را در نظر گرفت. هواداران نساجی باید پیش از این حداقل یک بار با کد ملی خودشان بلیت تهیه کرده باشند تا بتوانند موفق به خرید بلیت این بازی شوند.

 بلیت بازی پرسپولیس و نساجی به میلیون رسید!!!

اما این موضوع هم باعث نشد تا بازار سیاه برای فروش بلیت به راه نیفتد. در کمتر از یک ساعت از آغاز فروش، بخش عمده بلیت‌ها به فروش رفت. از دقایقی بعد از باز شدن سامانه فروش همین بلیت‌ها سر از سایتها و بازارهای مجازی درآورد و تا یک میلیون تومان هم قیمت گذاری شد.

با توجه به این قیمت‌ها احتمالاً در روز بازی و درب استادیوم، بازار سیاه میلیونی برای بلیت‌های این بازی به راه خواهد افتاد.

باید دید چه اتفاقاتی تا کمتر از ۴۸ ساعت مانده به آغاز بازی خواهد افتاد و در نهایت چه تعداد هوادار پرسپولیس سکوهای ورزشگاه وطنی را اشغال خواهند کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml