عکس | جدایی لژیونر استقلالی از تیم ترکیه‌ای

عکس | جدایی لژیونر استقلالی از تیم ترکیه‌ای

ورزش سه نوشت: مدافع ایرانی تیم آلتای اسپور با انتشار پستی اینستاگرامی به شایعات درباره جدایی خود از لیگ دسته یک ترکیه دامن زد.

عکس | جدایی لژیونر استقلالی از تیم ترکیه‌ای

محمد نادری، ستاره ایرانی، که سابقه بازی در تراکتور، پرسپولیس و استقلال را دارد، فصل گذشته را هم در لیگ دسته اول ترکیه و در ترکیب تیم آلتای اسپور سپری کرد. نادری که فصل گذشته و بعد از سقوط آلتای اسپور به لیگ یک ترکیه یک فصل قراردادش را تمدید کرده بود، حالا قراردادش تمام شده است.

نادری با آلتای اسپور در لیگ دسته اول ترکیه در فصلی که گذشت هم عنوانی بهتر از دوازدهمی کسب نکرد و فقط توانست در این دسته بقا پیدا کند.

در چنین شرایطی او با انتشار پستی در اینستاگرام نوشته است: «پایان، بسیار به مبارزه خود افتخار می‌کنیم».

درباره نادری که قراردادش با آلتای اسپور تمام شده شایعاتی مبنی بر بازگشت او به فوتبال ایران و پوشیدن دوباره پیراهن استقلال وجود دارد. اگرچه هیچ اظهارنظر رسمی‌ای در این خصوص انجام نشده اما به نظر می‌رسد دوران حضور او در آلتای اسپور هم به پایان رسیده باشد.

این مدافع چپ‌پای ایرانی حالا باید درباره آینده خود تصمیم بگیرد. او با پستی که امروز منتشر کرد به شایعات درباره جدایی‌اش از تیم ترکیه‌ای دامن زده و باید دید حالا که بازیکن آزاد محسوب می‌شود، چه تصمیمی در خصوص آینده فوتبالی خود اتخاذ خواهد کرد.

۲۵۸ ۲۵۸

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml