عکس| خداحافظی احساسی اینیستا با باشگاه ژاپنی

عکس| خداحافظی احساسی اینیستا با باشگاه ژاپنی

خبرورزشی نوشت: باشگاه «ویسل کوبه» ژاپن از جدایی ستاره پیشین بارسلونا از این تیم خبر داد.

عکس| خداحافظی احساسی اینیستا با باشگاه ژاپنی

«آندرس اینیستا» ستاره پیشین بارسلونا و تیم ملی اسپانیا در میانه فصل جاری لیگ ژاپن، تیم ویسل کوبه را ترک می‌کند.

اینیستا که این ماه ۳۹ ساله می‌شود، در سال ۲۰۱۸ و پس از یک دوره طولانی درخشان در تیم بارسلونا که با کسب ۳۰ جام همراه بود، به ویسل کوبه پیوست.

نابغه بارسایی‌ها با گل خود، باعث قهرمانی اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی شد و همراه با لاروخا ۲ بار پیاپی فاتح جام ملت‌های اروپا شده بود.

هافبک اسپانیایی قرار است اول جولای (دهم تیر) ویسل کوبه را ترک کند. این تیم هم‌اکنون و در پایان هفته چهاردهم لیگ ژاپن، با سه امتیاز اختلاف نسبت به تیم یوکوهاما، صدرنشین جِی لیگ است.

اینسیتا ۱۳۳ بار با لباس ویسل کوبه به میدان رفته است و در سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ به ترتیب قهرمان جام امپراتوری و سوپر جام ژاپن شد.

ستاره پیشین بارسلونا پس از بیانیه باشگاه ویسل کوبه و در پاسخ به این سوال که آیا می‌خواهد به فوتبال حرفه‌ای ادامه دهد یا خیر گفت: من می‌خواهم به فوتبال بازی کردن ادامه دهم. من احساس می‌کنم هنوز توانایی بازی کردن دارم.

اینیستا در کنفرانس خبری احساسی خود، از این تیم ژاپنی، هواداران و هم تیمی‌هایش تشکر کرد و گفت: از روز اولی که پای به این باشگاه گذاشتم، مورد احترام بودم.

خبرگزاری آسوشیتدپرس نوشته پیشنهادهایی از باشگاه‌های منطقه خلیج فارس برای اینیستا رسیده اما نام این باشگاه‌ها هنوز مشخص نیست.

عکس| خداحافظی احساسی اینیستا با باشگاه ژاپنی

۲۵۸۲۵۸

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml