حضور پیشکسوت پرسپولیس در تمرین استقلال

پیشکسوت پرسپولیس با حضور در تمرین تیم استقلال گفت که داور دربی ۱۰۰ حق آبی‌پوشان را با نگرفتن یک پنالتی به نفع این تیم ضایع کرده است.

وحید قلیچ پیشکسوت پرسپولیس امروز در محل برگزاری تمرین تیم استقلال حضور یافت و با ریکاردو ساپینتو سرمربی این تیم به گفت‌وگو پرداخت.

وی در این دیدار گفت: همان روز اول که ساپینتو به ایران آمد، همه می‌گفتند که او خوب نیست، اما من می‌گفتم که او مربی خوبی است و حرفم نیز ثابت شد. عشق من ساپینتو است. من بلد نیستم با او به زبان انگلیسی صحبت کنم، اما افتخار می‌کنم که در کنار او ایستاده‌ام. پیش از این عنوان کرده‌ام که ساپینتو، میراث‌دار اوزه‌بیو است. در واقع اوزه‌بیو باید افتخار کند که الان چنین کسانی هستند.

قلیچ گفت: پرسپولیسی‌تر از من وجود ندارد، اما عشقم این است که اینجا بیایم و ساپینتو را ببینم. ممکن است خیلی‌ها به من فحش بدهند، اما این کار را به خواست خودم انجام دادم.

وی عنوان کرد: من گفتم که خدا کند داور دربی، شب سرش را راحت زمین بگذارد و بخوابد. پنالتی واضح‌تر از آن امکان نداشت. خدا او را ببخشد، اما حق یک تیم را ضایع کرد. البته ساپینتو نباید غصه بخورد، چون خدا زمانش که فرا برسد، حقش را به او می‌دهد و ثابت می‌کند که او باید سرمربی تیم ملی ایران باشد.

ساپینتو در این دیدار تصریح کرد: ما ۹۰ دقیقه جنگیدیم و رقیب همدیگر بودیم، اما بیرون از زمین باید به همدیگر احترام بگذاریم.

پیشکسوت پرسپولیس با حضور در تمرین استقلال: امیدوارم داور دربی شب راحت خوابیده باشد!+فیلم

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml