قاچاقچیان سوخت در میناب عزادار شدند

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از اجرای طرح ضربتی پاکسازی مناطق آلوده به قاچاق سوخت در بخش هایی از مناطق شرقی استان و کشف ۵۵۰ عدد انواع مخازن حاوی ۳۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق و دستگیری ۱۵٠ نفر اتباع بیگانه در عملیات مشترک انتظامی و دریابانی خبر داد.

 سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان هرمزگان در جمع خبرنگاران اظهار داشت : در پی نارضایتی های مردمی از انجام قاچاق سوخت و ایراد خسارت مالی و جانی برای شهروندان و مردم منطقه از سوی قاچاقچیان در برخی از مناطق شرقی استان، در این راستا در اجرای مطالبه مردمی و مسئولان استانی، بامداد امروز طرح ضربتی پاکسازی بصورت مشترک و قاطعانه توسط یگانهای انتظامی و دریابانی استان اجرا شد .

وی افزود : در اجرای این طرح ضربتی ۵۵۰ عدد انواع مخازن سوخت به میزان ۳۰۰ هزار لیتر کشف، ۸۰ دستگاه موتورپمپ مکش سوخت جمع آوری،  ۵ دستگاه وانت نیسان حامل سوخت ، ۵ دستگاه موتورسیکلت سرقتی و غیر مجاز کشف و ۵۰ کیلو متر لوله انتقال سوخت از مخازن به سواحل تخریب و تعداد ۱۵۰ نفر اتباع بیگانه غیر مجاز دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان با بیان این که قاچاقچیان با آتش زدن تعدادی بدنه قایق مستعمل قصد جلوگیری و اخلال در اجرای مأموریت داشتند، اظهار داشت: با تلاش ماموران مسیر پاکسازی و ماموریت با موفقیت کامل و بدون هیچ گونه خسارت جانی و مالی پایان یافت.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان ضمن قدردانی از حمایت و همکاری استاندار، دستگاه قضایی، فرماندار میناب، مسئولان سازمان حمل و نقل جاده ای و همکاری خوب مردم با پلیس در اجرای موفق این طرح، از عموم شهروندان و مردم فهیم و قدرشناس استان خواست، در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه قاچاق کالا ، سوخت و مواد مخدر در اسرع وقت از طریق سامانه تلفنی مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml