قاچاقچیان سوخت در میناب عزادار شدند

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از اجرای طرح ضربتی پاکسازی مناطق آلوده به قاچاق سوخت در بخش هایی از مناطق شرقی استان و کشف ۵۵۰ عدد انواع مخازن حاوی ۳۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق و دستگیری ۱۵٠ نفر اتباع بیگانه در عملیات مشترک انتظامی و دریابانی خبر داد.

 سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان هرمزگان در جمع خبرنگاران اظهار داشت : در پی نارضایتی های مردمی از انجام قاچاق سوخت و ایراد خسارت مالی و جانی برای شهروندان و مردم منطقه از سوی قاچاقچیان در برخی از مناطق شرقی استان، در این راستا در اجرای مطالبه مردمی و مسئولان استانی، بامداد امروز طرح ضربتی پاکسازی بصورت مشترک و قاطعانه توسط یگانهای انتظامی و دریابانی استان اجرا شد .

وی افزود : در اجرای این طرح ضربتی ۵۵۰ عدد انواع مخازن سوخت به میزان ۳۰۰ هزار لیتر کشف، ۸۰ دستگاه موتورپمپ مکش سوخت جمع آوری،  ۵ دستگاه وانت نیسان حامل سوخت ، ۵ دستگاه موتورسیکلت سرقتی و غیر مجاز کشف و ۵۰ کیلو متر لوله انتقال سوخت از مخازن به سواحل تخریب و تعداد ۱۵۰ نفر اتباع بیگانه غیر مجاز دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان با بیان این که قاچاقچیان با آتش زدن تعدادی بدنه قایق مستعمل قصد جلوگیری و اخلال در اجرای مأموریت داشتند، اظهار داشت: با تلاش ماموران مسیر پاکسازی و ماموریت با موفقیت کامل و بدون هیچ گونه خسارت جانی و مالی پایان یافت.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان ضمن قدردانی از حمایت و همکاری استاندار، دستگاه قضایی، فرماندار میناب، مسئولان سازمان حمل و نقل جاده ای و همکاری خوب مردم با پلیس در اجرای موفق این طرح، از عموم شهروندان و مردم فهیم و قدرشناس استان خواست، در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه قاچاق کالا ، سوخت و مواد مخدر در اسرع وقت از طریق سامانه تلفنی مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml